Naslovnica Sport Rezultati 1. i 2. županijske nogometne lige

Rezultati 1. i 2. županijske nogometne lige

1. ŽNL 20/21 2020/2021
 
Kolo: 12
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Radnik / Majur    NK Radnik (M)    NK Metalac (S)   07.11.2020 14:00   1 : 1            
Gradski stadion / Novska    NK Sloga Jazavica-Roždanik    NK BSK Budaševo   31.10.2020 14:00   2 : 2            
NK Hajduk / Sela    NK Hajduk Sela    NK Slavonac Lipovljani   08.11.2020 14:00   :            
NK DINAMO (O) / Osekovo    NK Dinamo Osekovo    NK Lekenik   08.11.2020 14:00   :            
Gradski stadion / Novska    NK Libertas    NK Pešćenica   07.11.2020 14:00   5 : 2            
NK Topusko / Topusko    NK Topusko    NK Voloder   07.11.2020 14:00   :            
NK Vatrogasac / Husain    NK Vatrogasac (H)    ŠNK Moslavac   07.11.2020 14:00   :            
NK BSK / Budaševo    NK TŠK-1932    NK Sokol (L)   07.11.2020 14:00   0 : 2            
Galdovo / Sisak    ŠNK Frankopan    NK Mladost Repušnica   07.11.2020 14:00   :            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 NK Libertas     10 9 0 1 53 14 39 27      
2 NK Topusko     10 9 0 1 33 16 17 27      
3 NK BSK Budaševo     9 8 1 0 28 10 18 25      
4 NK Lekenik     8 8 0 0 36 7 29 24      
5 NK TŠK-1932     11 4 3 4 27 20 7 15      
6 NK Sloga Jazavica-Roždanik     9 4 2 3 13 14 -1 14      
7 NK Metalac (S)     7 3 3 1 20 16 4 12      
8 NK Voloder     7 4 0 3 19 16 3 12      
9 ŠNK Frankopan     10 3 3 4 16 23 -7 12      
10 NK Radnik (M)     11 3 2 6 24 28 -4 11      
11 NK Sokol (L)     9 2 1 6 16 23 -7 7      
12 NK Pešćenica     10 2 1 7 14 30 -16 7      
13 ŠNK Moslavac     6 2 0 4 12 18 -6 6      
14 NK Vatrogasac (H)     10 2 0 8 22 43 -21 6      
15 NK Dinamo Osekovo     7 0 1 6 4 30 -26 1      
16 NK Hajduk Sela     10 0 1 9 7 36 -29 1      
17 NK Mladost Repušnica     0 0 0 0 0 0 0 0      
18 NK Slavonac Lipovljani     0 0 0 0 0 0 0 0      
 

 

 

2. ŽNL 20/21 2020/2021
 
Kolo: 10
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK PPG / Rujevac    NK PPG Rujevac    NK Mahovo   07.11.2020 14:00   0 : 3            
NK Češko Selo / Petrinja    NK Češko Selo    NK Gvozd   08.11.2020 14:00   7 : 2            
NK Mladost G. / Greda    NK Mladost Greda    NK Dinamo Odra   08.11.2020 14:00   0 : 5            
NK AŠK / Staro Praćno    NK AŠK    NK Sunjski   08.11.2020 14:00   3 : 5            
Gradski stadion / Sisak    NK Zeleni Brijeg    NK Posavina (P)   07.11.2020 17:00   2 : 2            
NK Petrovec / Petrovec    NK Petrovec    NK Sloga Hrastovica   08.11.2020 14:00   4 : 2            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 NK Dinamo Odra     10 7 2 1 35 9 26 23      
2 NK Sunjski     10 7 2 1 40 18 22 23      
3 NK AŠK     10 6 1 3 26 19 7 19      
4 NK Češko Selo     10 5 2 3 22 17 5 17      
5 NK Gvozd     9 5 1 3 26 22 4 16      
6 NK Posavina (P)     10 4 2 4 27 23 4 14      
7 NK Sloga Hrastovica     10 4 1 5 29 27 2 13      
8 NK Zeleni Brijeg     10 3 4 3 19 17 2 13      
9 NK Petrovec     10 4 0 6 27 27 0 12      
10 NK Mladost Greda     10 3 2 5 21 38 -17 11      
11 NK Mahovo     9 2 0 7 16 31 -15 6      
12 NK PPG Rujevac (-1)     10 0 1 9 13 53 -40 0      
 

 

 

Komentirajte