Naslovnica Sport Rezultati proteklog kola 1. i 2. Županijske nogometne lige

Rezultati proteklog kola 1. i 2. Županijske nogometne lige

 

1. ŽNL 20/21 2020/2021
 
Kolo: 8
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Radnik / Majur    Radnik    Slavonac   10.10.2020 16:00   :            
NK BSK / Budaševo    BSK    Lekenik   11.10.2020 16:00   :            
NK Metalac / Sisak    Metalac    Pešćenica   10.10.2020 16:00   3 : 2            
Gradski stadion / Novska    Sloga    Voloder   11.10.2020 16:00   :            
NK Hajduk / Sela    Hajduk    ŠNK Moslavac   11.10.2020 16:00   :            
NK DINAMO (O) / Osekovo    Dinamo (O)    Sokol (L)   11.10.2020 16:00   :            
Gradski stadion / Novska    Libertas    Mladost (R)   10.10.2020 16:00   :            
NK Topusko / Topusko    Topusko    ŠNK Frankopan   10.10.2020 16:00   5 : 2            
NK Vatrogasac / Husain    Vatrogasac    TŠK-1932   10.10.2020 16:00   4 : 6            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Topusko     8 8 0 0 29 10 19 24      
2 Libertas     7 6 0 1 37 9 28 18      
3 BSK     6 6 0 0 19 3 16 18      
4 Lekenik     5 5 0 0 18 5 13 15      
5 Sloga     6 4 1 1 11 7 4 13      
6 TŠK-1932     8 3 2 3 23 15 8 11      
7 Metalac     6 3 2 1 19 15 4 11      
8 Voloder     5 3 0 2 15 12 3 9      
9 Radnik     7 3 0 4 17 19 -2 9      
10 ŠNK Frankopan     7 2 1 4 11 19 -8 7      
11 Vatrogasac     8 2 0 6 19 37 -18 6      
12 ŠNK Moslavac     5 1 0 4 6 17 -11 3      
13 Pešćenica     7 1 0 6 7 21 -14 3      
14 Sokol (L)     5 0 1 4 9 13 -4 1      
15 Dinamo (O)     6 0 1 5 3 24 -21 1      
16 Mladost (R)     0 0 0 0 0 0 0 0      
17 Slavonac     0 0 0 0 0 0 0 0      
18 Hajduk     6 0 0 6 1 18 -17 0      
 

 

2. ŽNL 20/21 2020/2021
 
Kolo: 7
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
Gradski stadion / Sisak    Zeleni Brijeg    PPG Rujevac   10.10.2020 17:00   :            
NK Petrovec / Petrovec    Petrovec    AŠK   11.10.2020 16:00   1 : 2            
NK Sloga / Hrastovica    Sloga (H)    Mladost (G)   11.10.2020 16:00   6 : 1            
NK Posavina / Preloščica    Posavina    Češko Selo   11.10.2020 16:00   1 : 3            
NK Sloga / Greda Sunjska    Sunjski    Mahovo   11.10.2020 16:00   5 : 1            
ŠRC Josip Brajković / Odra    Dinamo    Gvozd   11.10.2020 16:00   4 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Sunjski     7 5 1 1 28 13 15 16      
2 AŠK     7 5 1 1 20 9 11 16      
3 Gvozd     7 5 0 2 21 12 9 15      
4 Dinamo     7 4 2 1 24 8 16 14      
5 Češko Selo     7 4 1 2 14 10 4 13      
6 Mladost (G)     7 3 2 2 18 21 -3 11      
7 Sloga (H)     7 3 1 3 22 19 3 10      
8 Posavina     7 2 1 4 15 18 -3 7      
9 Zeleni Brijeg     6 1 3 2 9 10 -1 6      
10 Petrovec     7 2 0 5 14 22 -8 6      
11 Mahovo     7 1 0 6 12 29 -17 3      
12 PPG Rujevac (-1)     6 0 0 6 10 36 -26 -1      
 

 

Komentirajte