Naslovnica Sport Nogomet Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Donosimo rezultate proteklog kola 1. i 2. Županijske nogometne lige.

1. ŽNL 20/21 2020/2021
 
Kolo: 7
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Vatrogasac / Husain    Vatrogasac    Radnik   03.10.2020 16:00   5 : 6            
Park Grofova / Topolovac    TŠK-1932    Topusko   03.10.2020 16:00   0 : 3            
Galdovo / Sisak    ŠNK Frankopan    Libertas   03.10.2020 16:00   1 : 5            
ŠNK MLADOST / Repušnica    Mladost (R)    Dinamo (O)   04.10.2020 16:00   :            
Tratinčica / Velika Ludina    Sokol (L)    Hajduk   03.10.2020 16:00   :            
SPORTSKI PARK / Popovača    ŠNK Moslavac    Sloga   03.10.2020 16:00   :            
NK DINAMO (O) / Osekovo    Voloder    Metalac   04.10.2020 16:00   :            
NK Pešćenica / Pešćenica    Pešćenica    BSK   04.10.2020 16:00   0 : 4            
NK Lekenik / Lekenik    Lekenik    Slavonac   03.10.2020 16:00   :            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Topusko     7 7 0 0 24 8 16 21      
2 Libertas     7 6 0 1 37 9 28 18      
3 BSK     6 6 0 0 19 3 16 18      
4 Lekenik     5 5 0 0 18 5 13 15      
5 Sloga     5 3 1 1 10 7 3 10      
6 Voloder     5 3 0 2 15 12 3 9      
7 Radnik     7 3 0 4 17 19 -2 9      
8 TŠK-1932     7 2 2 3 17 11 6 8      
9 Metalac     5 2 2 1 16 13 3 8      
10 ŠNK Frankopan     6 2 1 3 9 14 -5 7      
11 Vatrogasac     7 2 0 5 15 31 -16 6      
12 ŠNK Moslavac     5 1 0 4 6 17 -11 3      
13 Pešćenica     6 1 0 5 5 18 -13 3      
14 Sokol (L)     5 0 1 4 9 13 -4 1      
15 Dinamo (O)     6 0 1 5 3 24 -21 1      
16 Mladost (R)     0 0 0 0 0 0 0 0      
17 Slavonac     0 0 0 0 0 0 0 0      
18 Hajduk     5 0 0 5 1 17 -16 0      
 

 

2. ŽNL 20/21 2020/2021
 
Kolo: 6
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK PPG / Rujevac    PPG Rujevac    Dinamo   03.10.2020 16:30   0 : 7            
NK Gvozd / Gvozd    Gvozd    Sunjski   04.10.2020 16:30   4 : 1            
ŠRC Miroslav Matleković / Mahovo    Mahovo    Posavina   04.10.2020 16:30   2 : 5            
NK Češko Selo / Petrinja    Češko Selo    Sloga (H)   04.10.2020 16:30   2 : 1            
NK Mladost G. / Greda    Mladost (G)    Petrovec   04.10.2020 16:30   5 : 4            
NK AŠK / Staro Praćno    AŠK    Zeleni Brijeg   04.10.2020 16:30   2 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Gvozd     6 5 0 1 20 8 12 15      
2 Sunjski     6 4 1 1 23 12 11 13      
3 AŠK     6 4 1 1 18 8 10 13      
4 Dinamo     6 3 2 1 20 7 13 11      
5 Mladost (G)     6 3 2 1 17 15 2 11      
6 Češko Selo     6 3 1 2 11 9 2 10      
7 Posavina     6 2 1 3 14 15 -1 7      
8 Sloga (H)     6 2 1 3 16 18 -2 7      
9 Zeleni Brijeg     6 1 3 2 9 10 -1 6      
10 Petrovec     6 2 0 4 13 20 -7 6      
11 Mahovo     6 1 0 5 11 24 -13 3      
12 PPG Rujevac (-1)     6 0 0 6 10 36 -26 -1      
 

 

Komentirajte