Naslovnica Sport Rezultati proteklog kola 1. i 2. Županijske nogometne lige

Rezultati proteklog kola 1. i 2. Županijske nogometne lige

 

1. ŽNL 20/21 2020/2021
 
Kolo: 6
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Radnik / Majur    Radnik    Lekenik   26.09.2020 17:00   1 : 3            
Linije / Lipovljani    Slavonac    Pešćenica   26.09.2020 17:00   :            
NK BSK / Budaševo    BSK    Voloder   27.09.2020 17:00   4 : 1            
NK Metalac / Sisak    Metalac    ŠNK Moslavac   26.09.2020 17:00   5 : 2            
Gradski stadion / Novska    Sloga    Sokol (L)   27.09.2020 17:00   3 : 2            
NK Hajduk / Sela    Hajduk    Mladost (R)   27.09.2020 17:00   :            
NK DINAMO (O) / Osekovo    Dinamo (O)    ŠNK Frankopan   27.09.2020 17:00   0 : 0            
Gradski stadion / Novska    Libertas    TŠK-1932   26.09.2020 17:00   4 : 3            
NK Topusko / Topusko    Topusko    Vatrogasac   26.09.2020 17:00   6 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Topusko     6 6 0 0 21 8 13 18      
2 Libertas     6 5 0 1 32 8 24 15      
3 Lekenik     5 5 0 0 18 5 13 15      
4 BSK     5 5 0 0 15 3 12 15      
5 Sloga     5 3 1 1 10 7 3 10      
6 Voloder     5 3 0 2 15 12 3 9      
7 TŠK-1932     6 2 2 2 17 8 9 8      
8 Metalac     5 2 2 1 16 13 3 8      
9 ŠNK Frankopan     5 2 1 2 8 9 -1 7      
10 Radnik     6 2 0 4 11 14 -3 6      
11 Vatrogasac     6 2 0 4 10 25 -15 6      
12 Pešćenica     5 1 0 4 5 14 -9 3      
13 ŠNK Moslavac     5 1 0 4 6 17 -11 3      
14 Sokol (L)     5 0 1 4 9 13 -4 1      
15 Dinamo (O)     6 0 1 5 3 24 -21 1      
16 Mladost (R)     0 0 0 0 0 0 0 0      
17 Slavonac     0 0 0 0 0 0 0 0      
18 Hajduk     5 0 0 5 1 17 -16 0      
 

 

 

2. ŽNL 20/21 2020/2021
 
Kolo: 5
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK AŠK / Staro Praćno    AŠK    PPG Rujevac   27.09.2020 16:30   10 : 1            
Gradski stadion / Sisak    Zeleni Brijeg    Mladost (G)   26.09.2020 17:00   2 : 2            
NK Petrovec / Petrovec    Petrovec    Češko Selo   27.09.2020 16:30   4 : 2            
NK Sloga / Hrastovica    Sloga (H)    Mahovo   27.09.2020 16:30   8 : 1            
NK Posavina / Preloščica    Posavina    Gvozd   27.09.2020 16:30   1 : 2            
NK Sloga / Greda Sunjska    Sunjski    Dinamo   27.09.2020 16:30   3 : 3            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Sunjski     5 4 1 0 22 8 14 13      
2 Gvozd     5 4 0 1 16 7 9 12      
3 AŠK     5 3 1 1 16 7 9 10      
4 Dinamo     5 2 2 1 13 7 6 8      
5 Mladost (G)     5 2 2 1 12 11 1 8      
6 Češko Selo     5 2 1 2 9 8 1 7      
7 Sloga (H)     5 2 1 2 15 16 -1 7      
8 Zeleni Brijeg     5 1 3 1 8 8 0 6      
9 Petrovec     5 2 0 3 9 15 -6 6      
10 Posavina     5 1 1 3 9 13 -4 4      
11 Mahovo     5 1 0 4 9 19 -10 3      
12 PPG Rujevac (-1)     5 0 0 5 10 29 -19 -1      
 

 

Komentirajte