Naslovnica Sport Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Donosimo rezultate proteklog kola 1. i 2. Županijske nogometne lige. 

1. ŽNL 20/21 2020/2021
 
Kolo: 5
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Topusko / Topusko    Topusko    Radnik   19.09.2020 17:00   4 : 3            
NK Vatrogasac / Husain    Vatrogasac    Libertas   19.09.2020 17:00   0 : 8            
Park Grofova / Topolovac    TŠK-1932    Dinamo (O)   19.09.2020 17:00   7 : 1            
Galdovo / Sisak    ŠNK Frankopan    Hajduk   19.09.2020 17:00   5 : 1            
ŠNK MLADOST / Repušnica    Mladost (R)    Sloga   20.09.2020 17:00   1 : 3            
Tratinčica / Velika Ludina    Sokol (L)    Metalac   19.09.2020 17:00   2 : 2            
SPORTSKI PARK / Popovača    ŠNK Moslavac    BSK   19.09.2020 17:00   0 : 2            
NK DINAMO (O) / Osekovo    Voloder    Slavonac   20.09.2020 17:00   :            
NK Pešćenica / Pešćenica    Pešćenica    Lekenik   20.09.2020 17:00   0 : 5            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Lekenik     5 5 0 0 19 5 14 15      
2 BSK     5 5 0 0 16 3 13 15      
3 Topusko     5 5 0 0 15 7 8 15      
4 Libertas     5 4 0 1 28 5 23 12      
5 Sloga     5 3 1 1 10 6 4 10      
6 Voloder     4 3 0 1 14 8 6 9      
7 Metalac     5 2 2 1 21 11 10 8      
8 TŠK-1932     5 2 2 1 14 4 10 8      
9 Radnik     5 2 0 3 10 11 -1 6      
10 ŠNK Frankopan     4 2 0 2 8 9 -1 6      
11 Vatrogasac     5 2 0 3 9 19 -10 6      
12 ŠNK Moslavac     4 1 0 3 4 12 -8 3      
13 Pešćenica     5 1 0 4 5 14 -9 3      
14 Sokol (L)     4 0 1 3 7 10 -3 1      
15 Slavonac     0 0 0 0 0 0 0 0      
16 Hajduk     5 0 0 5 1 17 -16 0      
17 Mladost (R)     4 0 0 4 3 22 -19 0      
18 Dinamo (O)     5 0 0 5 3 24 -21 0      
 

 

2. ŽNL 20/21 2020/2021
 
Kolo: 4
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK PPG / Rujevac    PPG Rujevac    Sunjski   19.09.2020 17:00   2 : 4            
ŠRC Josip Brajković / Odra    Dinamo    Posavina   20.09.2020 17:00   6 : 0            
NK Gvozd / Gvozd    Gvozd    Sloga (H)   20.09.2020 17:00   6 : 2            
ŠRC Miroslav Matleković / Mahovo    Mahovo    Petrovec   20.09.2020 17:00   4 : 2            
NK Češko Selo / Petrinja    Češko Selo    Zeleni Brijeg   20.09.2020 17:00   1 : 1            
NK Mladost G. / Greda    Mladost (G)    AŠK   20.09.2020 17:00   1 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Sunjski     4 4 0 0 19 5 14 12      
2 Gvozd     4 3 0 1 14 6 8 9      
3 Dinamo     4 2 1 1 10 4 6 7      
4 Češko Selo     4 2 1 1 7 4 3 7      
5 Mladost (G)     4 2 1 1 10 9 1 7      
6 AŠK     4 2 1 1 6 6 0 7      
7 Zeleni Brijeg     4 1 2 1 6 6 0 5      
8 Posavina     4 1 1 2 8 11 -3 4      
9 Sloga (H)     4 1 1 2 7 15 -8 4      
10 Mahovo     4 1 0 3 8 11 -3 3      
11 Petrovec     4 1 0 3 5 13 -8 3      
12 PPG Rujevac (-1)     4 0 0 4 9 19 -10 -1      
 

 

Komentirajte