Naslovnica Sport Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Donosimo rezultate prve i druge Županijske nogometne lige.

 

1. ŽNL 20/21 2020/2021
 
Kolo: 4
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Radnik / Majur    Radnik    Pešćenica   12.09.2020 17:00   1 : 0            
NK Lekenik / Lekenik    Lekenik    Voloder   12.09.2020 17:00   4 : 3            
Linije / Lipovljani    Slavonac    ŠNK Moslavac   12.09.2020 17:00   :            
NK BSK / Budaševo    BSK    Sokol (L)   13.09.2020 17:00   3 : 2            
NK Metalac / Sisak    Metalac    Mladost (R)   12.09.2020 17:00   10 : 0            
Gradski stadion / Novska    Sloga    ŠNK Frankopan   13.09.2020 17:00   2 : 0            
NK Hajduk / Sela    Hajduk    TŠK-1932   13.09.2020 17:00   0 : 5            
NK DINAMO (O) / Osekovo    Dinamo (O)    Vatrogasac   13.09.2020 17:00   0 : 2            
Gradski stadion / Novska    Libertas    Topusko   12.09.2020 17:00   2 : 3            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 BSK     4 4 0 0 14 3 11 12      
2 Lekenik     4 4 0 0 14 5 9 12      
3 Topusko     4 4 0 0 11 4 7 12      
4 Libertas     4 3 0 1 20 5 15 9      
5 Voloder     4 3 0 1 14 8 6 9      
6 Metalac     4 2 1 1 19 9 10 7      
7 Sloga     4 2 1 1 7 5 2 7      
8 Radnik     4 2 0 2 7 7 0 6      
9 Vatrogasac     4 2 0 2 9 11 -2 6      
10 TŠK-1932     4 1 2 1 7 3 4 5      
11 Pešćenica     4 1 0 3 5 9 -4 3      
12 ŠNK Frankopan     3 1 0 2 3 8 -5 3      
13 ŠNK Moslavac     3 1 0 2 4 10 -6 3      
14 Slavonac     0 0 0 0 0 0 0 0      
15 Sokol (L)     3 0 0 3 5 8 -3 0      
16 Hajduk     4 0 0 4 0 12 -12 0      
17 Dinamo (O)     4 0 0 4 2 17 -15 0      
18 Mladost (R)     3 0 0 3 2 19 -17 0      
 

 

2. ŽNL 20/21 2020/2021
 
Kolo: 3
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Mladost G. / Greda    Mladost (G)    PPG Rujevac   13.09.2020 17:00   5 : 4            
NK AŠK / Staro Praćno    AŠK    Češko Selo   13.09.2020 17:00   2 : 1            
Gradski stadion / Sisak    Zeleni Brijeg    Mahovo   12.09.2020 17:00   3 : 1            
NK Petrovec / Petrovec    Petrovec    Gvozd   13.09.2020 17:00   3 : 2            
NK Sloga / Hrastovica    Sloga (H)    Dinamo   13.09.2020 17:00   3 : 1            
NK Posavina / Preloščica    Posavina    Sunjski   13.09.2020 17:00   1 : 2            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Sunjski     3 3 0 0 15 3 12 9      
2 Gvozd     3 2 0 1 8 4 4 6      
3 Češko Selo     3 2 0 1 6 3 3 6      
4 Mladost (G)     3 2 0 1 9 8 1 6      
5 AŠK     3 2 0 1 5 5 0 6      
6 Posavina     3 1 1 1 8 5 3 4      
7 Zeleni Brijeg     3 1 1 1 5 5 0 4      
8 Dinamo     3 1 1 1 4 4 0 4      
9 Sloga (H)     3 1 1 1 5 9 -4 4      
10 Petrovec     3 1 0 2 3 9 -6 3      
11 Mahovo     3 0 0 3 4 9 -5 0      
12 PPG Rujevac     3 0 0 3 7 15 -8 0      
 

 

 

Komentirajte