Dvije pobjede do prvenstva Hrvatske

Datum:

Marketing

Sisak i okolica desetljećima su izvor dobrih igrača odbojke. U nastajanju je još jedna generacija koja obećava.

Kvalitet je dokazan u nedjelju, 14.travnja u Sisku, na prvom turniru kvalifikacija za odbojkaško juniorsko državno prvenstvo, koje će se početkom svibnja održati u Rovinju.

OK Sisak se natječe u regionalnoj konkurenciji od 6 klubova (OK Croatia Zagreb, HAOK Mladost Zagreb, OK Centrometal Nedelišće, OK Kitro Varaždin, OK Gorica, OK Sisak) i prvu utakmicu turnira sisački juniori su igrali protiv momčadi Croatie u kojoj igra 5 kadetskih i juniorskih reprezentativaca Hrvatske. U tom dvoboju Sisak je osvojio jedan set, odlično krenuo u drugi i treći set, ali u oba izgubio koncentraciju pa na koncu upisao poraz rezultatom 2:1. Drugu utakmicu OK Sisak je igrao protiv Gorice i uvjerljivo pobjedio 2:0.

Za OK Sisak igrali su: Ivan Senčar, Leo Šimić, Dominik Šajnić, Mateo Rastovčan, Antonio Vaško, Ivan Šarar, Luka Šiprak, Petar Senjak, Leonardo Velić. Treneri: Matija Tepavac i Mirsad Šarčević.

Drugi kvalifikacijski turnir na rasporedu je 28.travnja u Nedelišću, a OK Sisak će igrati tri utakmice i to protiv zagrebačke Mladosti, Centrometala iz Nedelišća i Kištra iz Varaždina. Da bi ostvarili plasman na Prvenstvo Hrvatske, ekipi Siska trebaju još dvije pobjede.

Možda vas zanima...

Pretkadetkinje Košarkaškog kluba Sisak pete u Hrvatskoj

Pretkadetkinje Košarkaškog kluba Sisak s omjerom pobjeda i poraza...

KUGLANJE: Pobjeda za kraj i 3. mjesto ŠKK Jedinstva u 2. Hrvatskoj kuglačkoj ligi

U 22., posljednjem, kolu ligaškog natjecanja u 2. Hrvatskoj...

Počela škola stolnog tenisa za učenike – pridružite im se!