SISAK, SELA – Dvanaesti Međunarodni orguljaški festival Ars organi Sisciae – Orguljaška baština Sisačke biskupije održat će se od 6. do 13. svibnja u Sisku, Selima, Viduševcu, Martinskoj Vesi i Petrinji.
Festival se zatvara u nedjelju, 13. svibnja u 20 sati u župnoj crkvi Sv. Marije Magdalene u Selima gdje će nastupiti trio: sopranistica Margareta Klobučar, violončelist Silvio Richter i ogruljaš Erik Jan Eradus.
SISAK – Na daske Kazališta 21 dolazi svevremenska komedija francuskog klasika nastala u produkciji Gradskog kazališta Požega „Umišljeni bolesnik“. Predstava prema testu Jean – Baptiste Poquelin Moliera, a koju je prilagodio Dario Hak, biti će izvedena u nedjelju, 13. svibnja 2018. godine u 19 sati. Ulaz je slobodan.


