Naslovnica Sport Odbojka OK Sisak u borbi za ostanak u Superligi

OK Sisak u borbi za ostanak u Superligi

Odbojkaši Siska u posljednja dva vikenda izgubili su dvije važne utakmice pa se kroz razigravanje bore za ostanak u Superligi.

Protekli vikend Siščani su ugostili osječku Mursu i u toj utakmici izgubili šansu za probitak u gornji dom tablice. Naime, OK Sisak je u tom susretu ostao bez osvojenog seta i tako završio u donjem dijelu ljestvice Superlige pa natjecanje nastavlja kroz tzv. Ligu za ostanak.

Ovaj vikend, 3. veljače, OK Sisak je gostovao u Zagrebu kod momčadi Medicinara. Da je to bila vrlo važna utakmica za obje ekipe sugerira i krajnji rezultat (3:2) i odlučivanje o pobjedniku kroz peti set, a on je na koncu pripao Zagrepčanima.

U subotu, 10. veljače počinje razigravanje, a Sisak je domaćin Varaždinu. Utakmica počinje u 19:30 sati u SD Brezovica.