Sisak
Subota, 23 listopada, 2021

OK Sisak u borbi za 4. poziciju

- Marketing-spot_imgspot_img

Nakon važne pobjede izborene u Nedelišću protiv Centrometala, u Sisak dolazi osječka Mursa. Tekma je na rasporedu 27.siječnja (19:00 sati) i svi ste pozvani.

Proteklog vikenda nastavljeno je natjecanje u odbojkaškoj Superligi. U drugi dio prvenstva OK Sisak ušao je u nešto izmjenjenom sastavu. Klub su napustila dva igrača (Pešut i Jurić), a vratio se mladi Domagoj Šimić (završava srednju skolu u Zagrebu), igrač na poziciji dijagonale tehničaru.

U subotu, 20.siječnja OK Sisak je gostovao kod Centrometala. Bila je to vrla važna utakmica za Sisak, prilika da se izvuče s dna ljestvice. Obje ekipe su u susret ušle oprezno i igralo se poen za poen, sve do rezultata 16:15 za Sisak, a tad na servis za Centrometal dolazi Juras i radi seriju od 6 uspješnih servisa pa se domaćin odmakao na 20:16 i mirno priveo set kraju u svoju korist.

Drugi, treći i četvrti set Sisak je popravio svoj servis i uhvatio par bitnih lopti u polju pa su sva tri seta okončana u njegovu korist i igrači trenera Šarčevića (D. Jakšić, F. Jakšić Vakufac, Duraković, Volf, Velić, Tepavac, Blažević, Šimić, Alihodžić, Išek) mogli su proslaviti pobjedu od 3:1.

U sljedeću subotu, 27.siječnja Sisak je domaćin Mursi iz Osijeka. Utakmica se, uz besplatan ulaz, igra u SD Brezovica s početkom u 19h.

“Pozivamo sve da dođu u dvoranu i podrže nas,jer pobjedom olakšavamo si put za dalje.”- rekao nam je kapetan OK Sisak Matija Tepavac.