Subota, 24 veljače, 2024

Segesta ulovila prvu pobjedu

Datum:

Marketing

Puni plijen crveno-bijeli izborili su na sisačkom stadionu protiv nogometaša Španskog rezultatom 2:0.

Segestu su do prve pobjede u novoj sezoni prvenstva 3. HNL-a doveli Črnjak, pogotkom u 12.minuti, i Eberl, koji je konačni rezultat postavio već u 28. minuti.
Iako je dobar dio susreta imala igrača više, od 51. minute zbog isključenja Tabakovića (drugi žuti karton), Segesta brojčanu prednost nije uspjela kapitalizirati u još koji pogodak. Šteta !

Već ove srijede sisački sastav gostuje na Krku protiv istoimene momčadi, trenutno trećeplasirane u prvenstvu, a onda u subotu, 30.rujna (16:00) ponovno ima ulogu domaćina i to protiv ekipe Dubrave Tim Kabel.