Naslovnica Sport Košarka Rezultati i najave susreta KK Sisak

Rezultati i najave susreta KK Sisak

Seniori Košarkaškog kluba Sisak su u 7. kolu B lige Centar na domaćem parketu svladali sastav Petrinje rezultatom 94:80 (54:36).

Najbolji pojedinci u pobjedi bili su Domagoj Vasiljević sa 21 te Boško Dimić sa 16 postignutih poena.

Uspješni su bili i juniori na gostovanju u Karlovcu kod sastava Šanca rezultatom 62:78 (23:48).

Najefikasniji u juniorskoj pobjedi bio je Sebastijan Ivanetić sa 29 poena, dok su po 15 poena dodali Borna Lovreković i Matija Prpić.

Kadeti su upisali tijesan poraz na gostovanju u Zagrebu kod sastava Podsuseda. Prvih 20 minuta susreta otišlo je na stranu sisačkih kadeta (30:34) ali boljom igrom u nastavku domaćini odnose pobjedu rezultatom 64:58.

Odličan u porazu bio je Karlo Petrinović sa 22 ubačaja, dok je Josip Probst dodao 12.

U organizaciji Košarkaškog kluba Sisak održan je Minibasket turnir za djevojčice rođene 2006. godine i mlađe.

Sisak je nastupio sa dvije momčadi, Sisak 2006. i Sisak 2007.

U prvom polufinalu Sisak 2006.je izgubio od kasnijih pobjednica Lovrekica iz Petrinje rezultatom 22:34, dok su sjevojčice rođene 2007. i mlađe pod imenom Sisak 2007. izgubile drugo polufinale od zagrebačkog Istoka rezutatom 14:32.

U susretu za 3. mjesto u ogledu sisačkih djevojčica bolje su se snašle starije igračice te Sisak 2006. osvaja treće mjesto rezultatom 28:24.

Aktivni su bili i najmanji članovi Košarkaškog kluba Sisak koji su sudjelovali na tradicionalnom košarkaškom Kid’s Day-u, održanom u dvorani OŠ Braća Ribar. Svoje košarkaško umijeće prezentirali su roditeljima, obitelji i trenerima.

Vikend nosi uzbudljiv i bogati košarkaški raspored.

Seniori gostuju u Ogulinu, juniori dočekuju Sesevete, a kadeti idu u Samobor.

Selekciju 2005. godišta i mlađih očekuje nastup u 3. i 4. kolu Prvenstva sportskih škola u zagrebačkoj Dubravi.

Košarkaški klub Sisak organizira u subotu Međunarodni MiniBASKET turnir za dječake rođene 2007. godine i mlađe. Na turniru nastupaju KK Pešćenica (Zagreb), KK Lider (Gradiška, BIH) i KK Sisak.