“Sve je bio dobar san” dokumentarni film redatelja Branka Ištvančića, koji i kod struke i publike izaziva golem interes i pohvale, gostovat će u nedjelju, 10.4.2016.g, kinu Doma kulture Sisak. Projekcija je od 18 sati.
Ovaj emotivan i potresan film proučava događaje iz vremena početka rata u Hrvatskoj, dolazak Francuza Jean-Michela Nicoliera u Hrvatsku, njegovu borbu, tragiku obrane grada Vukovara kao i mučeničku smrt na Ovčari, a sve kroz vizuru njegove majke Lyliane Fournier, koja danas živi u Karlovcu i koja u filmu traga za informacijama kako bi došla do posmrtnih ostataka svog sina.
Sisačkoj projekciji 90-minutnog filma “Sve je bio dobar san” prisustvovat će i sam redatelj Branko Ištvančić te ostala ekipa filma.