Naslovnica Sport Ostali sportovi Uspješni karatisti KK Tigar na Kupu Svetog Nikole

Uspješni karatisti KK Tigar na Kupu Svetog Nikole

Kup Sv. Nikole po sedmi je puta održan u Varaždinu, a na njemu su  nastupili i mladi članovi Krate kluba Tigar iz Siska koji su se u konkurenciji od 530 natjecatelja izborili za medalje.

Lana Golomboš u kategoriji mlađih učenica do 32 kg ponovno je bila zlatna. Lana je najmlađa natjecateljica borbene ekipe karate kluba „Tigar„ i ovog puta bila je i najuspješnija.

Nakon niza zlatnih medalja Nikolina Golomboš ovoga puta doma se vratila sa srebrom.

Tia Škrljac bila je brončana u kategoriji učenica do 36 kg.

Luka Ciprić osvojio je broncu u kategoriji mlađih kadeta do 48 kg.

Roko Dumbović, iako je zaslužio ulazak u finale, čudnom sudačkom odlukom izgubio je već dobivenu borbu i tako završio na trećem mjestu.

Kataška ekipa Lovro Vujić, Robert Pribičević, Rafael Vinković je vrlo mlada i tek kreće na natjecanja, no dečki su neovisno o tome bili vrlo uspješni te su sa svojeg prvog velikog natjecanja u Sisak donijeli zlatnu medalju. Prosinac donosi Tigrićima malu pauzu od natjecanja te će se posvetiti treninzima, a u 2016. se nadaju još većem broju medalja.