Naslovnica Sport Ostali sportovi ŠSK HVIDR-a Sisak na turniru Sv. Mihovila u Vukovaru

ŠSK HVIDR-a Sisak na turniru Sv. Mihovila u Vukovaru

Muška ekipa srebrna, najuspješnija pojedinačno Nikolina Knežić.
Nikolina Knežić 3mjesto
U Vukovaru je 27. rujna održan 10. Turnir Sv. Mihovila u gađanju serijskom zračnom puškom. U društvu 8 ekipa našla se i ekipa ŠSK “HVIDR-a SISAK” u sastavu: Dragan Krnjajić, Siniša Lovrenović i Tihomir Ilijević i ostvarila sasvim solidno drugo mjesto sa 550 krugova.
Pojedinačno su još nastupili Nikolina Knežić, najozbiljnija mlada nada sisačkog streljaštva i Tomislav Perak, koji 3.listopada sudjeluje na Prvenstvu Hrvatske za gluhe i nagluhe osobe te mu je ovo natjecanje poslužilo kao priprema.
Najuspješnija u Vukovaru od Siščana je sa 187 krugova bila Nikolina Knežić, osvojila je pojedinačnu broncu. Samo krug manje je pogodio Tihomir Ilijević i zauzeo, za sportaše tužno, četvrto mjesto. Sa 184 kruga 7. mjesto je osvojio Tomislav Perak, a na mjesto iza, s istim brojem krugova, smjestio se Dragan Krnjajić. Siniša Lovrenović je sa 180 krugova osvojio 12. mjesto.
Osim Peraku, ovo je bila jedna od posljednjih provjera pred nastupajuću ligu serijskom zračnom puškom.