Naslovnica Sport Ostali sportovi Nove medalje za JAK

Nove medalje za JAK

Opet su uspješni bili članovi Jasenovačkog atletskog kluba.

Tijekom vikenda nastupili su na atletskom mitingu u Slavonskom Brodu – njih petnaestoro. Za dobar dio njih ovo je bio prvi nastup na atletskoj stazi. Evo ukratko rezultata najuspješnijih:
u kategoriji mlađih limača 3. mjesto na 100m osvojio je Mihael Prelesnik. Kod limača David Grgić osvojio je četvrta mjesta na 200 i 400m, a Jurica Movrić u konkurenciji limača na 400m treće mjesto.
Kod limačica najuspješnija je bila Kristina Turčić – 5. na 200m i Zrinka Mihaljević – 6. na 400m.
Najuspješnije su bile one najiskusnije – Dora Jakupović bila je 4. na 100m kod starijih juniorki, Josipa Gajdoš osvojila je 2. mjesto na 400m (uz novi osobni rekord), također kod starijih juniorki, a Marina Tomić postavila je dva nova osobna rekorda – na 100m bila je 3. a na 400m prva u utrkama mlađih juniorki.