Naslovnica Sport Ostali sportovi Tigrovi ne zaboravljaju svog Igora

Tigrovi ne zaboravljaju svog Igora

Na 4. Memorijalnom turniru “IGOR MALEK” nastupili su i karatisti KK Croatia Sisak. Osvojili su pet medalja.

U organizaciji karate kluba “TIGAR” iz Siska, u subotu, 16. svibnja u sportskoj dvorani Brezovica Sisak održan je 4. Memorijalni karate turnir “Igor Malek”.
Natjecanje je održano u disciplinama borbi i kata, a sudjelovalo je 120 natjecatelja iz Hrvatske.
Karate klub Croatia je pod vodstvom trenera Nenada Đurića nastupio u sastavu: Daniel Furdi, Martina Ratković i Klara Prpić, svi u disciplini kata.
Obzirom da su nastupili u dvije kategorije Klara Prpić je u dobnoj grupi učenica osvojila srebrenu i brončanu medalju, dok je Martina Ratković osvojila srebrenu medalju.
Najbolji u timu CROATIE je bio Daniel Furdi, koji je u kategoriji učenika osvojio zlatnu medalju, a u starijoj kategoriji brončanu.

Slijedeće aktivnosti Karate kluba Croatia su polaganje za učeničke pojaseve, koje se planira krajem svibnja 2015. godine, a nakon toga sudjelovanje na 24. SISAK CUPU, koji će se održati 6. lipnja u Sisku.