Naslovnica Sport Ostali sportovi Mladi sisački kuglači solidni na PH za pomladak

Mladi sisački kuglači solidni na PH za pomladak

Prošlogodišnja prvakinja države do 11 godina Ella Štrbac ove godine osvojila je odlično 3. mjesto u kategoriji djevojčica do 12 godina.

Najmlađi članovi Kuglačkog kluba Siscia sudjelovali su na 24. prvenstvu Hrvatske za pomladak koje je održano 28. i 29. ožujka u Varaždinu i 12. travnja u Slavonskom Brodu.

S obzirom da više ne igra samo pune, već pravu igru sa čišćenjem, prošlogodišnja prvakinja države do 11 godina Ella Štrbac ove godine osvojila je odlično 3. mjesto u kategoriji djevojčica do 12 godina. U istoj kategoriji, u konkurenciji dječaka, Lovro Pavlenić zauzeo je 8. mjesto.
Sara Pejak u kategoriji do 10 godina, 120 hitaca u pune, zauzela je 6. mjesto, a Franko Peterle-Kesner 7. mjesto.
I najmlađi Roko Štrbac, u kategoriji do 9 godina, 60 hitaca u pune, završio je na 7. mjestu.
Lucija Sever nastupila je van konkurencije i postigla solidan rezultat.
Podmladak_rezultati
Trenerice Dražena Smuđ i Valerija Smuđ zadovoljne su postignutim rezultatima i nadaju se još većem broju mladih u kuglanju.