Naslovnica Sport Odbojka Siščani zamalo iznenadili Marince

Siščani zamalo iznenadili Marince

U prvom polufinalnom susretu odbojkaškog doigravanja za prvaka države, ekipa Siska u Kaštelima odigrala dobru utakmicu ali izgubila 3:0 (26:24, 27:25, 25:13).

Susret je igran u subotu, 4.travnja, a ovo je izvještaj sa službenih stranica četverostrukog prvaka Hrvatske, ekipe OK Mladost Marina Kaštela:

Mladost Marina Kaštela slavila je rezultatom 3:0 protiv OK Siska u dobroj i kvalitetnoj utakmici pred malobrojnom publikom koja je u odnosu na četvrtfinalni dvoboj došla u manjem broju nego inače.

Marinci su krenuli u grču i podatak da su slavili u pet dvoboja ove sezone uspavao je domaćine, a Sisak je agresivnim servisom i igrom u obrani prisilio marince na greške u napadu, a također je domaća ekipa lošim servisom omogućavala lagane napade gostiju.

Kod rezultata 16:20 ulaskom Pervana i serijom servisa Giljanovića marinci rade 6:0 i na razliku dobivaju prvi set.

Slični scenarij bio je i u drugom setu, marinci nisu iskoristili par puta vodstvo od 2 razlike, Siščani su igrali borbeno i opet domaći odbojkaši tijesno dobivaju set.

U trećem setu domaća ekipa potpuno je opustila ruku i agresivnim servisima i raznovrsnim napadima lagano dobiva posljednji set i vodi 1:0.

Uzvrat je u srijedu u Sisku 08.04. u 20 sati.

Dakle, Siščani … U srijedu svi u dvoranu Brezovica !

-Ovim putem pozivamo sve ljubitelje sporta, poznavatelje, simpatizere i prijatelje odbojke da nam se priključe i svojim prisustvom i navijanjem pomognu ekipi OK Sisak ostvariti povijesni rezultat odbojke u gradu Sisku !
Dođite i postanite dio odbojkaške obitelji ! – stoji u pozivnici OK Sisak za utakmicu protiv OK Mladost Marina Kaštela ove srijede.