Naslovnica Sport Ostali sportovi Proglašeni najbolji sportaši županije u 2014. godini

Proglašeni najbolji sportaši županije u 2014. godini

U organizaciji Zajednice športskih udruga i saveza sisačko-moslavačke županije proglašeni su najuspješniji sportaši Županije za 2014. godinu, a Priznanja su dodijeljena u 9 kategorija: sportašica, sportaš, ekipa, momčad, trener, sportske nade, školska sportska društva osnovnih i srednjih škola, te dječji vrtići.

Najuspješnija sportašica je ELENA PAZMAN iz Atletskog kluba „Moslavina” iz Kutine.

Najuspješniji sportaš je KREŠIMIR MAJDANDŽIĆ iz Gimnastičkog kluba „Sokol” iz Siska.

Najuspješnija ekipa su članice ATLETSKOG KLUBA „MOSLAVINA” iz Kutine.

Najuspješnija momčad su članovi HRVAČKOG KLUBA „PETRINJA”.

Najuspješniji trener je IVAN DESIĆ iz Atletskog kluba „Moslavina” iz Kutine.

Proglašeno je i deset sportskih nada, u ženskoj i muškoj konkurenciji, a oni su: djevojke:
LEA PETERNEL (Plivački klub „Sisak Janaf” – Sisak),
MARIJA MEHMEDOVIĆ (Atletski klub „Moslavina” – Kutina),
MIRENA MILAŠINOVIĆ („Jasenovački atletski klub” – Jasenovac),
PETRA RANDIĆ (Šahovsko društvo „Sisak” – Sisak),
KADETSKA ŠTAFETA:Ivana Jurić-Josipa Gajdoš-Silvija Alich-Mirena Milašinović („Jasenovački atletski klub” – Jasenovac),

mladići:
BORNA MATIĆ (Športski gimnastički klub „Sokol” – Sisak),
IVAN NOVAKOVIĆ (Košarkaški klub „Petrinja” – Petrinja),
KARLO KOVAČ (Rukometni klub „Moslavina” – Kutina),
LEO DRAGAŠ (Hrvački klub „Petrinja” – Petrinja) i LUKA MALOBABIĆ (Hrvački klub „Sisak” – Sisak).

Proglašena su i najuspješnija Školska sportska društva osnovnih i srednjih škola:
– osnovnoškolci – 1. ŠSD RIBARI – OŠ „Braća Ribar” – Sisak
2. ŠSD NOVSKA – OŠ „Novska”
– Novska 3. ŠSD VIKTOROVAC
– OŠ „Viktorovac” – Sisak
– srednjoškolci – 1. ŠSD GIMNAZIJALAC – „Gimnazija Sisak” –
Sisak 2. ŠSD EKONOMIST – „Ekonomska škola” – Sisak
3. ŠSD AUGUSTIN – SŠ „Tina Ujevića” – Kutina

Priznanja su primili i pobjednici Odbojkaške lige srednjih škola: djevojke: ŠSD GIMNAZIJALAC – „Gimnazija Sisak” – Sisak i mladići: ŠSD TEHNIČAR – „Tehnička škola” – Sisak. Nagrađeni su i najmlađi: DJEČJI VRTIĆ KUTINA, kao sveukupni pobjednik 13. olimpijskog festivala dječjih vrtića RH za SMŽ.

Komentirajte