Naslovnica Sport Nogomet MNT turnir Vladimir Šikić – raspored za 27., 28., 29. i 30....

MNT turnir Vladimir Šikić – raspored za 27., 28., 29. i 30. prosinca

Malonogometni turnir "Dejan Biljan"

Raspored parova Malonogometnog turnira “Vladimir Šikić” 2013./2014. koji se igra u Sportskoj dvorani Brezovica. Rezultati će uvijek biti objavljeni na www.turnirvladimirsikic.blog.hr istog dana kada su i utakmice odigrane.

Petak, 27. prosinca

RB

SATI

KATEGORIJA

EKIPA 1

EKIPA 2

1.

10,00

LIMAČI

SEGESTA – ALPAS

TŠK 1932

2.

10,35

LIMAČI

METALAC 1

SEGESTA – TOYOTA ROTUS NOVOSEL

3.

11,10

ML. PIONIRI

METALAC 1

NK MOSLAVAC POPOVAČA

4.

11,45

ML. PIONIRI

METALAC 2

SEGESTA – SUNPROTECT

5.

12,20

ST. PIONIRI

TŠK 1932

HNK SEGESTA

6.

12,55

ST. PIONIRI

SNK FRANKOPAN

KOPA BEACH

7.

13,30

LIMAČI

METALAC 2

SEGESTA – GEMA

8.

14,05

LIMAČI

FRANKOPAN STRŠLJENI

SEGESTA – KLEMM SECURITY

9.

14,40

ML. PIONIRI

FRANKOPAN

SEGESTA – KONTO L

10.

15,15

ML. PIONIRI

SEGESTA – CB ZLATNE GODINE

TŠK 1932

11.

15,50

ST. PIONIRI

METALAC 1

NK RADNIK MAJUR

12.

16,25

ST. PIONIRI

SEGESTA – AC KAPAC

METALAC 2

13.

17,00

SENIORI

RESTORAN MARIN ZELENI BRIJEG

HNK SEGESTA KADETI

14.

17,35

SENIORI

CB KOCKICA

NISK PAO – TRČAK

15.

18,10

SENIORI

PEKARNA BESA

PRIJATELJI DEJANA BILJANA

16.

18,45

SENIORI

AUTO SERVIS ŠKRINJAR

METALAC BASKI

17.

19,20

SENIORI

CAFFE ACADEMIA SISAK

PIZZERIA JOURNAL

18.

19,55

SENIORI

E – CIGARETE SISAK

MNK SAVA CRNAC

 

Subota, 28. prosinca

RB

SATI

KATEGORIJA

EKIPA 1

EKIPA 2

1.

9,00

LIMAČI

SEGESTA – ALPAS

FRANKOPAN OSICE

2.

9.35

ML. PIONIRI

NK MOSLAVAC POPOVAČA

ZRINSKI ODRA

3.

10.10

SENIORI

NISK PAO – TRČAK

E – CIGARETE SISAK

4.

10.45

SENIORI

FOTO STUDIO FOKUS

ALDA d.o.o.

5.

11.20

VETERANI

ŠUNKA I PRIJATELJI

AUTOSERVIS ŠKRINJAR

6.

11.55

VETERANI

SUNPROTECT

SOKOL SPORT – TRGOVINA SPORTSKE OPREME LUDINA

7.

12.30

SENIORI

CAFFE BAR SPIZZA GLINA

BRODOCENTAR SISAK

8.

13.05

VETERANI

AGRAM LIFE OSIGURANJE – RESTORAN BARUN

TURISTIČKA ZAJEDNICA LEKENIK

9.

13.40

VETERANI

PLAVI LEPTIR

VETERANČEK DINAMO OSEKOVO

10.

14.15

SENIORI

USS

ŠUNKA I PRIJATELJI

11.

14.50

SENIORI

PPP SISAK

SOKOL SPORT – TRGOVINA SPORTSKE OPREME LUDINA

12.

15.25

SENIORI

KOMUNALAC SISAK d.o.o.

MITAR d.o.o.

13.

16.00

SENIORI

PRIJATELJI DEJANA BILJANA

AP DELKIĆ

14.

16.35

VETERANI

AUTO KUĆA CINDRIĆ

GALDOVO

15.

17.10

SENIORI

ČUBELA SISTEMI

MITAR d.o.o.

16.

17.45

SENIORI

DINAMO OSEKOVO

PEKARNA MARTINAJ

17.

18.20

SENIORI

CAFFE BAR TALE – BIG KEBAP

AUTOSERVIS ŠKRINJAR

18.

18.55

VETERANI

UBBDRH OGS I SMŽ

PEKARNA BESA 2

19.

19.30

SENIORI

CB KOCKICA

MNK SAVA CRNAC

20.

20.05

SENIORI

ZADNJI TREN

GEODETSKA POSLOVNICA HAPČIĆ

21.

20.40

SENIORI

METALAC JUNIORI

PIZZERIA JOURNAL

Nedjelja, 29. prosinca

RB

SATI

KATEGORIJA

EKIPA 1

EKIPA 2

1.

9,00

ML. PIONIRI

ZRINSKI ODRA

SEGESTA – KLEMM SECURITY

2.

9.35

ST. PIONIRI

ŠNK BANOVAC

TŠK 1932

3.

10.10

SENIORI

KOMUNALAC SISAK d.o.o.

CULJAGA KUKIĆ – AGENCIJA ZA UREĐENJE INTERIJERA

4.

10.45

VETERANI

PLAVI LEPTIR

ZDRAVLJAK EDI PETRINJA

5.

11.20

VETERANI

BRANITELJI POLICIJE SISAK

ELEKTROINSTALACIJE I KLIMA UREĐAJI HANĐAK d.o.o.

6.

11.55

VETERANI

UBBDRH OGS I SMŽ

ŠUNKA I PRIJATELJI

7.

12.30

SENIORI

MLADEŽ HDZ

ŠUNKA I PRIJATELJI

8.

13.05

SENIORI

E – CIGARETE SISAK

CB LOBBY BAR VELIKA GORICA

9.

13.40

VETERANI

GALDOVO

PPP MAJUR

10.

14.15

SENIORI

CAFFE BAR SPIZZA GLINA

GEODETSKA POSLOVNICA HAPČIĆ

11.

14.50

SENIORI

NISK PAO – TRČAK

CB LOBBY BAR VELIKA GORICA

12.

15.25

VETERANI

INVALIDI CAZIN

AGRAM LIFE OSIGURANJE – RESTORAN BARUN

13.

16.00

SENIORI

PVC DŽAJA CAZIN

RESTORAN MARIN ZELENI BRIJEG

14.

16.35

VETERANI

INVALIDI CAZIN

S.U. TOMIČEV PUT I PRIJATELJI

15.

17.10

SENIORI

PVC DŽAJA CAZIN

DINAMO OSEKOVO

16.

17.45

SENIORI

NIKŠIĆ AUTOMOBILI – CVJEĆARNICA LAMPAŠ

NOP – SEGESTA

17.

18.20

SENIORI

PEKARNA BESA

CAFFE ACADEMIA SISAK

18.

18.55

SENIORI

METALAC BASKI

BIJELI ANĐELI

19.

19.30

SENIORI

HNK SEGESTA KADETI

PEKARNA MARTINAJ

20.

20.05

SENIORI

PIZZERIA JOURNAL

AP DELKIĆ

21.

20.40

SENIORI

BRODOCENTAR SISAK

ZADNJI TREN

Ponedjeljak, 30. prosinca

RB

SATI

KATEGORIJA

EKIPA 1

EKIPA 2

REZ.

1.

11,00

ML.PIONIRI

METALAC 1

SEGESTA – KONTO L

:

2.

11.35

ML.PIONIRI

SEGESTA – CB ZLATNE GODINE

SEGESTA – SUNPROTECT

:

3.

12.10

LIMAČI

SEGESTA – VIVERA

METALAC 2

:

4.

12.45

ML.PIONIRI

SEGESTA – JADRANSKO OSIGURANJE

METALAC 2

:

5.

13.20

LIMAČI

TŠK 1932

METALAC 1

:

6.

13.55

LIMAČI

SEGESTA – KLEMM SECURITY

SEGESTA – GEMA

:

7.

14.30

ST. PIONIRI

TŠK 1932

NK RADNIK MAJUR

:

8.

15.05

ML.PIONIRI

NK MOSLAVAC POPOVAČA

SEGESTA – KLEMM SECURITY

:

9.

15.40

LIMAČI

FRANKOPAN OSICE

SEGESTA – TOYOTA ROTUS NOVOSEL

:

10.

16.15

ST. PIONIRI

SEGESTA – AC KAPAC

4 M GRADNJA

:

11.

16.50

SENIORI

SOKOL SPORT – TRGOVINA SPORTSKE OPREME LUDINA

NOP – SEGESTA

:

12.

17.25

SENIORI

ČUBELA SISTEMI

CULJAGA KUKIĆ – AGENCIJA ZA UREĐIVANJE INTERIJERA

:

13.

18.00

SENIORI

PEKARNA BESA

METALAC JUNIORI

:

14.

18.35

SENIORI

CAFFE BAR TALE – BIG KEBAP

AUTO ŠKOLA KLINDIĆ – LETEĆI MEDVJEDIĆI

:

15.

19.10

SENIORI

NIKŠIĆ AUTOMOBILI – CVJEĆARNICA LAMPAŠ

S.U. ŽAŽINA

:

16.

19.45

SENIORI

FOTO STUDIO FOKUS

USS

:

Komentirajte