Naslovnica Izdvojeno Laburisti na izbore idu u sedam gradova i općina naše županije

Laburisti na izbore idu u sedam gradova i općina naše županije

Hrvatski laburisti na lokalne izbore u Sisačko-moslavačkoj županiji izaći će samostalno sa ukupno osam kandidacijskih lista, objavljeno je na tiskvonoj konferenciji u utorak. Tako će laburisti imati svoje kandidacijske liste za Vijeća Siska, Petrinje, Kutine, Novske, Hrvatske Kostajnice, Sunje, Popovače te na razini županije. Na tim listama ukupno će biti 170 kandidata, a više od 40 posto žena..

“Naši ogranci su osnovani u 130 gradova i općina u Hrvatskoj, i svi su se oduprli pozivima na koaliciju, najviše iz redova SDP-a, ali nećemo koalirati s lažnim socijaldemokratima – poručio je u utorak u Sisku predsjednik stranke Dragutin Lesar u Sisku.

O kandidatima za gradonačelnike i načelnike nije bilo riječi.

Komentirajte