Naslovnica Sport Košarka Pobjeda košarkaša Siska

Pobjeda košarkaša Siska

Košarkaši Siska upisali su pobjedu u županijskom derbiju. U sklopu devetog kola B lige Centar slavili su na parketu Brezovice protiv momčadi Petrinje rezultatom 94:88 (54:39). Dramatičan rezultat ne odražava pravo stanje na terenu. Na poluvremenu vodstvo domaćih  od 15 poena razlike, da bi se tokom drugog poluvremena razlika popela i do plus 26. Nakon toga borbeni gosti iz Petrinje polako smanjuju zaostatak u posljednjoj četvrtini te dolaze do prihvatljivivog poraza. Košarkaši Siska ovom pobjedom  zadržali su četvrto mjesto sa omjerom pobjeda i poraza 6-3.

Ostale selekcije Košarkaškog kluba Sisak nisu odigravale svoja prvenstvena kola. Razlog su vremenske neprilike koje su zahvatile čitavu Hrvatsku, tako da su sva zbivanja predviđena za vikend bila odgođena.