Srijeda, 1 svibnja, 2024

Poraz Siscie u Karlovcu

Datum:

Marketing

Rukometaši Siscie u 2.kolu Premijer lige za Prvaka Hrvatske poraženi su od RK Karlovačka banka s 26:22 (11:13).

Siščani su vrlo brzo poveli sa tri razlike, ali domaćin je za samo nekoliko minuta izjednačio na 5:5. Nakon što je ostatak prvog dijela igran po sistemu “gol za gol”, Siscia u posljednjim minutama uoči odmora koristi nepažnju Karlovca i odlazi na +2 (11:13).
Wild boysi vode i dobar dio nastavka, ali koncentraciju razbijaju oštri Karlovčani na terenu , ali i s tribine te bodovi ostaju u gradu na četiri rijeke. Najzaslužniji za to je golman domaćih Luka Prezelj (22 obrane) kojem se realizacijom pridružio Sandro Obranović (5), dok je goste pogocima predvodio Tomislav Nuić (6).

U ostalim susretima 2. kola CO Zagreb pobijedio je Nexe (32:26), a u Splitu je slavio Poreč (21:22) te je trenutni poredak: 1. CO Zagreb 2, 2. Nexe 2, 3. Poreč 2, 4. Karlovac 2, 5. Siscia 2, 6. Split 0

Utakmica 3. kola, RK Siscia – RK CO Zagreb, koja se trebala igrati 21. travnja, odgođena je zbog obveza Zagrepčana u europskoj Ligi prvaka.