Naslovnica Sport Ostali sportovi Uspjeh sisačkih Tigrića u Susedgradu!

Uspjeh sisačkih Tigrića u Susedgradu!

Osam članova karate kluba“ Tigar“ Sisak nastupilo je proteklog vikenda na 14. Božićnom kupu u organizaciji karate kluba „Susedgrad“. Natjecanje je okupilo 58 klubova iz Srbije, BiH , Slovenije i Hrvatske. Najmlađi natjecatelji Emili Karagić i Andreas Glavaš na samom početku svoje natjecateljske karijere osvojili su medalje. Emili Karagić u kategoriji mlađih učenica, kate, osvojila je zlatnu medalju, a Andreas Glavaš je u kategoriji mlađih učenika osvojio brončanu medalju. Borna Poljak nastupio je u kategoriji učenika, kate, i pokazanim izvedbama osvojio je 3. mjesto. U kategorijama učenica, kate, nastupile su Mirna Đurić, Ema Pauček i Andrea Karagić, a njih je najuspješnija bila Andrea Karagić, osvojivši 3. mjesto. Mirna Đurić nastupala je i u borbama te je u kategoriji učenica +40 kg osvojila srebrnu medalju.