Naslovnica Sport Nogomet HNK Segesta – NK Suhopolje 1:1 (1:0)

HNK Segesta – NK Suhopolje 1:1 (1:0)

nogomet-75x75Crveno-bijeli i Suhopolje podijelili su bodove u 8.kolu Druge HNL. Pred 250 gledatelja Segesta je povela u 23. minuti iz slobodnog udarca kojeg je prema vratima Dumenčića uputio Baglama. Izjednačio je Menegati u 61. minuti, također iz slobodnjaka, nakon lošije reakcije rezervnog vratara Jakića.

Segesta je od 30. minute igrala s igračem manje, nakon što je izravni crveni karton dobio vratar Kobetić. Sudac Željko Frković iz Gospića isključio ga je poslije starta nad Dimitrijevićem na rubu kaznenog prostora.

Od 65. do 67. minute domaći su igrali i sa 9 igrača. Direktni crveni karton dobio je strijelac Baglama, nakon, izgleda, vrlo oštrog prigovora glavnom sucu. Snage na terenu ponovo su koliko toliko izbalansirane u 67. minuti poslije pokazivanja drugog žutog kartona Suhopoljcu Dariu Pejiću.

Zanimljivih akcija i startova, potpomognutih skliskim terenom od kiše koja je lila cijelo drugo poluvrijeme, bilo je i do konca susreta, ali mreže se više nisu tresle. HNK Segesta i NK Suhopolje odigrali su 1:1 (1:0).

Sljedeći prvenstveni susret Segesta igra u Sigetu kod Hrvatskog dragovoljca, a 24. listopada (15,30 sati) na Gradskom stadionu dočekuje Vukovara ’91.