Naslovnica Sport Odbojka OK Sisak u 1/4 finala Kupa RH

OK Sisak u 1/4 finala Kupa RH

Odbojkaši Siska pobjedom 3:0 (27:25, 25:17, 25:16) nad OK Centrometalom iz Črečana izborili su plasman u četvrtfinale Hrvatskog odbojkaškog kupa.

Susret je trajao točno 69. minuta, a najneizvjesniji dijelovi igre bili su prvi i polovica drugog seta. Ostatak utakmice dominirali su domaći.

-Iako smo u prvom susretu podbacili (Sisak je u Nedelišću izgubio 3:1), ovom pobjedom dokazali smo da smo bolja ekipa i zasluženo idemo dalje u natjecanje. -rekao nam je nakon utakmice kapetan OK Siska Alen Kostelac i pozvao gledatelje na sljedeći odbojkaški događaj u Brezovici. Bit će to utakmica 1. kola 1.A HOL-e u kojoj Siščani dočekuje osječku ekipu OK Murse Pan papirne industrije. Susret je, uz slobodan ulaz, na rasporedu 7. listopada od 20 sati.