Najave za srijedu, 22. listopada

- Advertisement -

SISAK – U Odjelu Caprag sisačke Narodne knjižnice i čitaonice Sisak 22.listopada 2008. u 18.00 sati
o književnosti ’68. godine govorit će Tea Benčić Rimay.

SISAK – Narodna knjižnica i čitaonica Sisak organizira predstavljanje knjige «Blaženi Alojzije Stepinac i hrvatska država» koje će se održati u srijedu, 22. listopada s početkom u 18 sati u Odjelu za odrasle Narodne knjižnice i čitaonice Sisak. Knjigu će predstaviti autor Ivan Gabelica, povjesničar Anđelko Mijatović i odvjetnik Tomislav Jonjić.

SISAK – Udruga Musica Sisciae i Glazbena škola Fran Lhotka pozivaju Vas na koncert cijenjene domaće pijanistice Ide Gamulin, koji će se održati u srijedu 22. listopada u 19.30 sati u dvorani glazbene skole. Program: Pejačevic, Shubert i Papandopulo.

PETRINJA – Književna večer posvećena promociji knjige „Spomenek Turopola“ književnice Slavice Sarkotić u kojoj sudjeluju  “Mladi petrinjski tamburaši” kao i Folklorna sekcija „Petrinjčica“ biti će održana večeras od 19 sati u petrinjskoj knjižnici. Uz autoricu i domaćine iz Gradske knjižnice knjigu će predstaviti i dramski umjetnik Vid Balog te urednik Biblioteke „Albatros“ Drago Bukovec.

- Advertisement -

Ne propustite

Prošlog mjeseca 18 zapljena droga u SMŽ – najviše amfetamina

FOTO: ILUSTRACIJA Policijska uprava sisačko-moslavačka je tijekom mjeseca travnja evidentirala...

Predstava za djecu “Još si zelen” Zakon teatra

U subotu, 9. svibnja, u 11 sati, u Kazalištu...

Predavanje Ante Radonića u sisačkom Planetariju

U srijedu, 06. svibnja 2026, u 19 sati, u...

Tijekom vikenda 21 prometna nesreća i 319 prometnih prekršaja u SMŽ

Tijekom vikenda na prometnicama u SMŽ se dogodila 21...

Mogućana otežana isporuka pitkom vodom u noći sa utorka na srijedu

Sisački vodovod oObavještava potrošače da će zbog radova na...

Povezane novosti