Naslovnica Vijesti SMŽ Za vikend je 22. Kestenijada u Hrvatskoj Kostajnici

Za vikend je 22. Kestenijada u Hrvatskoj Kostajnici

Predstojećeg vikenda, od 11. do 13. listopada 2019. godine, u Hrvatskoj Kostajnici održat će se 22. Kestenijada. 

Popularna Kestenijada i ove godine ima zanimljiv program, na koji ćete moći stići i omiljenim Kesten-cugom. Osim branja kestena i uživanja u specijalitetima spravljenima od te biljke, posjetitelji će moći uživati u zabavnim koncertima, viteškim igrama u Starom gradu Zrinskih, programu za djecu te koječemu drugom.

Program 

  • petak, 11. listopada 2019.
    19:00 Mimohod Limene glazbe DVD-a Hrvatska Kostajnica do glavnog šatora
    19:30 Početak Kestenijade 2019.
    20:00 Glazbeno-zabavni program u glavnom šatoru
    21:00 Koncert: MAJA ŠUPUT

 

  • subota, 12. listopada 2019.
    09:42 Doček Kestencuga uz Limenu glazbu DVD-a Hrvatska Kostajnica i Klinčaselske mažoretkinje
    10:00 Polazak planinara na pješačko-planinarsku stazu Gordan Lederer
    11:00 Otvorenje izložbi: Ženski pjevački zbor Danice i Mješoviti pjevački zbor Ivan Kukuljević Sakcinski
    11:30 Nastup KUD-a Ruža Prigoda i KUD-a Pounjski pleter
    12:00 Svečano otvorenje Kestenijade 2019. – glavni šator
    12:30 Viteški performans u Starom gradu Zrinski
    13:00 Nastup KUD-a Moslavka, KUD-a Nikola Tesla i KUD-a Sloga-Majur
    14:00 Pjevački zbor Udruga umirovljenika Općine Pisarovina – glavni šator
    14:30 Ulični performans Makovih lakrdijaša
    15:00 Nastup KUD-a Stenjevac, KUD-a Kustošija i KUD-a Stružec
    15:30 Viteški performans u Starom gradu Zrinski
    16:00 Nastup KUD-a Stjepan Šajnović – Osekovo i SKD-a Prosvjeta
    16:30 Limena glazba DVD-a Lobor gradskim ulicama do glavnog šatora
    17:00 Nastup KUD-a Mijo Stuparić i KUD-a Lobor
    18:00 Glazbeno-zabavni program u glavnom šatoru
    21:00 Koncert: GAZDE

 

  • nedjelja, 13. listopada 2019.
    09:42 Doček Kestencuga uz Limenu glazbu DVD nrvatska Kostajnica
    09:45 Kup Kestenijada 2019. – ribarsko natjecanje na rijeci Uni
    10:00 Radionica ‘Pozdrav suncu’ – jednostavne vježbe joge, Trg kralja Tomislava
    10:30 Polazak planinara na pješačko-planinarsku stazu Gordan Lederer
    11:00 Radionica za djecu i mlade ‘Budi svoj’, Trg kralja Tomislava
    11:30 Nastup zbora Udruga umirovljenika Petrokemije
    12:00 Viteški performans u starom gradu Zrinski
    13:00 Predstava za djecu ‘Šareni svijet’ u glavnom šatoru
    13:30 Nastup Dječjeg zbora Lastavice
    13:45 OM Chanting na povijesnim mjestima – Stari grad Zrinski
    14:00 Nastup KUD-a Selište Kostajničko, KUD-a Poljana Lekenička i KUD-a Hrvatska Dubica
    15:00 Udruga amatera zborskih pjevača Kupljenovo
    15:30 Nastup KUD-a Repušnica i KUD-a Donji Kukuruzari
    16:00 Viteški performans u Starom gradu Zrinski

 

Komentirajte