Naslovnica Sport Ostali sportovi Uspješan vikend za Tigriće

Uspješan vikend za Tigriće

Na tradicionalnom kupu „ Mladosti“ u Ivanić Gradu nastupili su natjecatelji karate kluba „ Tigar“ Sisak. Tigrići su se na natjecanju na kojem je nastupilo preko 500 natjecatelja iz 57 klubova iz Hrvatske, Slovenije, Slovačke i Mađarske pokazali uspješnima osvojivši dvije bronce i jedno zlato. Zlatnu medalju osvojila je Iva Dužić u kategoriji kadetkinje borbe do 47 kilograma, sestre Andrea i Emili Karagić svojim izvedbama kata osvojile su brončane medalje u vrlo jakoj konkurenciji učenica. Kup „ Mladosti“ samo je jedno u nizu natjecanja koje ovim malim sportašima slijede ove godine, stoga se s pravom u klubu nadaju daljnjim uspjesima.

Dan poslije na otvorenome prvenstvu Savsko- unskoga kantona održanome u Velikoj Kladuši, nastupila je Mirna Đurić, koja je bila vrlo uspješna osvojivši dvije medalje. Jedna je zlatnoga sjaja koju je Mirna osvojila u katama, dok je druga brončana koju je Mirna osvojila u borbama.