Naslovnica Sport Košarka U mini drami izboren ostanak u A2 ligi

U mini drami izboren ostanak u A2 ligi

Košarkaši Siska u 21. kolu A2 Centar lige izborili su važnu pobjedu od 90:87 nad ekipom Samobora, čime su si osigurali ostanak u istom rangu natjecanja i za iduću sezonu.Nakon izjednačenog prvog poluvremena, Siščani u trećoj četvrtini počinju stvarati razliku i u 35. minuti odlaze na +15. Ipak, gosti se vraćaju u egal te 25 sekundi prije kraja imaju napad za pobjedu, ali gube loptu, dok na drugoj strani domaći ubacuju oba bacanja. Samobor ima novi napad za pobjedu ili produžetak, međutim Hrvoj promašuje oba pokušaja s linije slobodnih bacanja pa bodovi ostaju u Sisku.

KK Sisak posljednje, 22. kolo prvenstva dočekuje mirno, sa sigurne 9. pozicije na ljestvici. Sezonu zatvara kod drugoplasiranog Zrinjevca.