Naslovnica Sport Ostali sportovi TOP STEP 16xzlatan, plešu i VETERANKE!

TOP STEP 16xzlatan, plešu i VETERANKE!

Zagreb Dance Prix, bodovni i međunarodni turnir, održan proteklog vikenda u Zagrebu, 11. i 12. svibnja u izvrsnoj organizaciji PK Spin, plesačima ŠPK-a TOP STEP donio je izvrsne rezultate i to čak:
16 zlatnih, 6 srebrnih i 9 brončanih medalja i 6 pehara!

Taj će vikend biti zapisan u povijesti nastupom prve grupe Veteranka 2 sportskih latinsko- američkih  plesova, ne samo u Hrvatskoj, nego i u Europi! Prvi put zaplesale su natjecateljski: Mirela Peleš, Ana-Marija Bogatić Vuletić, Sanja Tominac i Tamara Fajferić te zasluženo osvojile 1. mjesto!

11.5. subota
Pojedinci
Laura Rupčić, mlađi osnovci
ST 2. mjesto, LA 2. mjesto

Gabrijela Šuštić, osnovci
ST 1. mjesto, LA 1. mjesto

Ana Ožegovic, osnovci
ST 4. mjesto, LA 4. mjesto

Marta Šprišić, mlađa mladež
ST 1. mjesto, LA 1. mjesto

Manuela Tominac, mlađa mladež
ST 4. mjesto, LA 4. mjesto

Fani Svilokos, starija mladež
ST 1. mjesto, LA 1. mjesto

Ema Vuković, starija mladež
ST 1. mjesto, LA 3. mjesto

Valentina Josić, starija mladež
ST 2. mjesto, LA 7. mjesto

Ena Šimunić, odrasli
LA 1. mjesto

Maruška Bralić, odrasli
LA 2. mjesto

Iva Sever, odrasli
LA 3. mjesto

Pojedinci OPEN
Osnovci
Gabrijela Šuštić LA 7. mjesto
Ana Ožegovic LA 9. mjesto

Mladež
Marta Šprišić 18. mjesto
Manuela Tominac 21. mjesto

Odrasli
Ema Vuković LA 7. mjesto
Fani Svilokos LA 8. mjesto
Valentina Josić LA 11. mjesto

Grupe
TOP STEP MAME LA 1. mjesto,  veterani 2
Mirela, Ana-Marija, Sanja i Tamara

TOP GIRLS ST 1. mjesto, starija mladež
Fani, Ema, Marta, Valentina

TOP GIRLS LA 2. mjesto,  starija mladež
Fani, Ema, Marta, Valentina

TOP LADIES ST 1. mjesto, odrasli
Iva, Petra, Milica, Ena

TOP LADIES LA 1. mjesto, odrasli
Iva, Petra, Milica, Ena, Hana

TOP QUEENS LA 3. mjesto,  odrasli
Lorena, Aletea, Maruška

Parovi
Mlađi osnovci
Fran Čunćić i Tara Bećirević
ST 1. mjesto, LA 1. mjesto

Osnovci
Erik Kerep i Tara Fajferić
ST 2. mjesto, LA 3. mjesto

Tin Kral i Lora Arabadžić
ST 1. mjesto, LA 4. mjesto

Patrik Cvitić i Klara Arabadžić
ST 3. mjesto, LA 2. mjesto

Parovi OPEN
Mlađi osnovci
Fran Čunćić i Tara Bećirević  LA 3. mjesto

Osnovci
Tin Kral i Lora Arabadžić LA 5. mjesto
Erik Kerep i Tara Fajferić LA 6. mjesto
Patrik Cvitić i Klara Arabadžić LA 7. mjesto

12.5. nedjelja
Mlađa mladež
Ivor Kerep i Nika Sikora
ST 3. mjesto, LA 6.mjesto

Mladež
Dorian Fajferić i Nika Ivičinec
ST 3. mjesto, LA 5. mjesto

Odrasli
Ivan Ratković i Marta Novak
ST 1. mjesto,  LA 5. mjesto

OPEN
Mlađa mladež
Ivor Kerep i Nika Sikora
ST 5. mjesto, LA polufinale

Mladež
Dorian Fajferić i Nika Ivičinec
ST 3. mjesto, LA 9. mjesto

Odrasli
Ivan Ratković i Marta Novak
ST 4. mjesto, LA 11. mjesto

Komentirajte