Naslovnica Sport Nogomet Utakmica u G. Gračenici prekinuta zbog nedostatka igrača na terenu!

Utakmica u G. Gračenici prekinuta zbog nedostatka igrača na terenu!

Ovoga vikenda, 10. kolo 1. županijske nogometne lige u Velikoj je Ludini donijelo prekid utakmice između domaćina Sokola i Mladosti Gornja Gračenica i to u 28. minuti kod rezultata 5:0 za Sokol. Mladost je u startu započela utakmicu s 10 igrača jer ih više nije ni došlo na susret. U 9. minuti susreta vratar gostiju Toth srušio je igrača Sokola u svom kaznenom prostoru. Sudac Boršić dosudio je penal i vrataru pokazao crveni karton što njegovi suigrači  nisu prihvatili, pa su uslijed verbalnog napada na suca igrači Mladosti dobili dodatna dva crvena kartona. Ostalo ih je tada sedam na terenu, a pehovi su nastavljeni. U 28. minuti ozljedio se Mladosti još jedan igrač, pa kako su ostali sa svega šest igrača na terenu sudac je jednostavno morao prekinuti utakmicu.