Naslovnica Sport Ostali sportovi ŠSK HVIDR-a SISAK nastupila na 43. Trofeju Mladosti

ŠSK HVIDR-a SISAK nastupila na 43. Trofeju Mladosti

U Zagrebu je 30.11. i 01.12. održan 43. Trofej Mladosti, međunarodni turnir na kojem su nastupili i natjecatelji sisačkog streljačkog kluba HVIDR-a SISAK u konkurenciji natjecatelja iz 8 zemalja.

Prvi dan su gađali puškari, Mirta i Tea Ilijević, Tomislav Perak i Tihomir Ilijević. Rezultati su bili na nivou ove sezone. Nitko nije posebno briljirao, ali ni podbacio. Najbolja je bila Tea sa 592,7 krugova. Kvalitetu natjecatelja pokazuje to da je Tea s tim rezultatom zauzela tek 56. mjesto. Mirta je s 584,2 kruga osvojila 59. mjesto. Tihomir Ilijević je s 586, 4 krugova zauzeo 64. mjesto, dok je Perak s 560,7 stao na 67. mjestu.

Drugi dan je gađala pištoljašica Ivana Medved i s pristojnih 524 kruga osvojila 32. mjesto.

Iako plasmani nisu visoki, skupljeno iskustvo reprezentativaca Hrvatske, ali i ostalih zemalja je neprocjenjivo.