Naslovnica Sport Ostali sportovi SPK Petrinia domaćin dva velika natjecanja i najuspješniji po rezultatima

SPK Petrinia domaćin dva velika natjecanja i najuspješniji po rezultatima

Sportski plesni klub „Petrinia“ iz Petrinje bio je protekle nedjelje domaćin dva velika natjecanja koja su održana u Sportskoj dvorani Brezovica u Sisku. U prvom dijelu dana održano je natjecanje juniora na europskoj razini, odnosno pod patronatom Dance sports Europe, a pod pokroviteljstvom tvrtke Gavrilović te je nosilo promotivni naziv DSE Gavrilović Trophy. U drugom dijelu dana organizirano je Prvenstvo Republike Hrvatske u standardnim plesovima, što je inače prvi put da se natjecanja ovog ranga održavaju u Sisačko-moslavačkoj županiji.

Također, ovom prigodom prvi put je, uz natjecanje sportskih plesnih parova, organizirano i državno prvenstvo za sportske plesače pojedince, te u grupama i formacijama.

Na svečanosti otvorenja natjecanja, nakon uvodne riječi domaćina, odnosno Natalije Antić Bjelac, predsjednice Sportskog plesnog kluba „Petrinia“, svim okupljenim plesačima obratio se prigodnim riječima i Božidar Čavala, predsjednik Hrvatskog sportskog plesnog saveza, koji je natjecanje svečano i otvorio.

Naravno, ponovno izvrsne rezultate ostvarili su plesni parovi petrinjskog kluba, po kojima je i ovaj put SPK „Petrinia“ najuspješniji:
PRVENSTVO RH U STANDARDNIM PLESOVIMA:
Finale ML.MLADEŽ ST = 2.mjesto = Mato Ostružnjak i Hana Sorić
Finale ML.MLADEŽ ST = 3.mjesto = Matija Baljak i Klara Autischer
Finale ML.MLADEŽ ST = 4.mjesto = Jan Hanić i Paula Mladić
Finale ML.MLADEŽ ST = 5.mjesto = Martin Tomičić i Maria Hanna Ožbolt
Finale ST.MLADEŽ ST = 2.mjesto = Lovro Peraković i Lea Stanić
Finale ST.MLADEŽ ST = 3.mjesto = Jakov Bjelac i Magdalena Vidas
Finale ST.MLADEŽ ST = 4.mjesto = Filip Franić i Vanesa Augustić
Finale ST.MLADEŽ ST = 6.mjesto = Ivan Bušić i Karla Šantić
Finale MLADEŽ ST = 1.mjesto = David Ljevar i Marta Marki
Finale MLADEŽ ST = 2.mjesto = Noa Hanić i Mia Savić
Finale ODRASLI ST = 5.mjesto = Filip Pelko i Nika Jelić
Finale UNDER 21 ST = 1.mjesto = Juraj Bjelac i Renata Faizerakhmanova
Finale UNDER 21 ST = 2.mjesto = Filip Franić i Vanesa Augustić
Finale UNDER 21 ST = 7.mjesto = Filip Špalj i Bruna Žukina
Finale VETERANI 1 ST = 1.mjesto = Tihomir Baljak i Silvana Baljak
Finale VETERANI 3 ST = 2.mjesto = Davor Jambriško i Renata Hartman

DSE GAVRILOVIĆ TROPHY:
Finale DSE CHGP Junior I LA = 2.mjesto = Mato Ostružnjak i Hana Sorić
Finale DSE CHGP Junior I LA = 3.mjesto = Matija Baljak i Klara Autischer
Finale DSE CHGP Junior I LA = 4.mjesto = Martin Tomičić i Maria Hanna Ožbolt
Finale DSE CHGP Junior II LA = 2.mjesto = David Ljevar i Marta Marki
Finale DSE CHGP Junior I ST = 2.mjesto = Matija Baljak i Klara Autischer
Finale DSE CHGP Junior I ST = 3.mjesto = Mato Ostružnjak i Hana Sorić
Finale DSE CHGP Junior I ST = 4.mjesto = Martin Tomičić i Maria Hanna Ožbolt
Finale DSE CHGP Junior II ST = 2.mjesto = David Ljevar i Marta Marki

Komentirajte