Naslovnica Sport Nogomet Šok terapija nije uspjela

Šok terapija nije uspjela

I nakon promjene trenera Segesta je na domaćem terenu izgubila od Dinama 2 rezultatom 1:2 (0:2) i potonula na samo dno drugoligaške ljestvice.

Zagrepčani su na Gradskom stadionu Sisak, također s novim trenerom Željkom Sopićem, pred 300-njak gledatelja, poveli u 30. minuti. Nakon izvođenja slobodnog udarca s desnog boka, na asistenciju Matije Fintića, pred vratima Segestinog golmana Ante Topića najbolje se snašao Karlo Muhar. Osam minuta poslije, na 0:2 rezultat je povisio agilni Matija Fintić.
U samoj završnici prvog poluvremena Zagrepčani su mogli postići još jedan pogodak, no prvi Senegalac u redovima Dinama Badara Badji nije imao dovoljno koncentracije.

U drugom poluvremenu od izglednijih prilika bilježimo onu u 66. minuti, kada je u glavnoj ulozi opet Senegalac Badji.
Konačnih 1:2 postavio je u sudačkoj nadoknadi Frane Vladislavić, s desetak metara zakucao je pod Dinamovu prečku.

Novi gubitak bodova Segeste na svom terenu uslijedio je nakon nedavnog potopa u Vinkovcima, a koji je rezultirao time da se na izlaznim vratima Brnadove našao trener Darko Dražić. Njega je (privremeno ?) zamijenio Jasmin Mujdža. Tko može (pre)okrenuti loš trend i je li to (samo) trener ?