Četvrtak, 25 travnja, 2024

Siščani solidni na PH u gađanju zračnim i MK oružjem

Datum:

Marketing

Članovi Streljačkog kluba HVIDR-a Sisak na Prvenstvu Hrvatske u streljaštvu za osobe s invaliditetom osvojili su ukupno 5 medalja, tri srebrne i dvije brončane.

U Osijeku je, 04. i 05. lipnja 2016. održano Prvenstvo Hrvatske u gađanju zračnim i malokalibarskim oružjem za osobe s invaliditetom. Streljački klub HVIDR-a Sisak zastupali su Drago Števinović, Marijan Škledar, Tihomir Ilijević i Siniša Lovrenović, a njihovim nastupima u klubu su zadovoljni.

Drago Števinović imao je natjecateljsku premijeru u kategoriji SH 1, disciplina zračni pištolj. Iako je osvojio 7. mjesto pokazao je izborniku i protivnicima da u budućnosti moraju ozbiljno računati na njega.

Iskusni majstor, Marijan Škledar, u svojoj SH 2 kategoriji gađao je tri meča. U paraolimpijskim disciplinama osvojio je dvije brončane medalje. U disciplini serijska zračna puška osvojio je srebro. škledar

U kategoriji SH 0 nastupili su Siniša Lovrenović i Tihomir Ilijević. Ilijević je gađao discipline zračni pištolj i serijsku pušku te osvojio dvije srebrne medalje. Lovremović je gađao samo serijsku pušku i zauzeo 4. mjesto.