Naslovnica Sport Ostali sportovi Odličan nastup sisačkih i petrinjskih hrvača u Gospiću

Odličan nastup sisačkih i petrinjskih hrvača u Gospiću

Odlične vijesti stigle su s međunarodnog natjecanja u grčko-rimskom stilu iz Gospića održanog 21.06.2014. godine, na kojem su se natjecala 96 hrvača iz 15 klubova.

Hrvači HK Sisak su u kategoriji starijih dječaka osvojili ekipno prvo mjesto (na slici).

Pojedinačni reultati su slijedeći:

Karlo Kodrić  – 1.mjesto

Stefan Zečević  – 2.mjesto

Marko Sofrić  – 3.mjesto

U kategoriji mlađih dječaka Rafael Šatović je osvojio 3. mjesto, a Martin Puklavec 5.mjesto. Ovaj put je nažalost Luka Malobabić ostao bez plasmana, nakon izgubljene prve borbe.

Kao trener ovih mladih sportaša izuzetno sam ponosan na njihov uspjeh, te ćemo nastaviti vrijedno trenirati kako bi i u budućnosti predstavljali naš grad Sisak u najboljem svjetlu.

I Petrinjci su ostvarili zapažene rezultate.

Zlatne medalje osvojili su Alen Odobašić i Emil Osmanagić , srebrni su Filip Mikulić i Kristijan Prečanica, a osvajači bronce na ovom natjecanju su Romano Spahić, Luka Stanešić i  Leo Dragaš. Peto mjesto osvojio je Ivan Arlović.

Za HK Petrinja nastupili su još Valentino Vidović, Leonardo Norković, Matija Dumbović i Matija Panjkret, treneri Senad Mujagić i Danko Kolić.