Naslovnica Sport Nogomet Rezultati Županijskih nogometnih ligi

Rezultati Županijskih nogometnih ligi

Donosimo rezultate Županijskih nogometnih ligi:

1. ŽNL 19/20 2019/2020
 
Kolo: 3
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
ŠNK MLADOST / Repušnica    Mladost (R)    Radnik   08.09.2019 17:00   5 : 6            
Gradski stadion / Novska    Libertas    Vatrogasac   07.09.2019 17:00   0 : 1            
Tratinčica / Velika Ludina    Sokol (L)    TŠK-1932   08.09.2019 17:00   0 : 2            
SC FRANJO ŠTURLAN / Gornja Gračenica    Voloder    Hajduk   08.09.2019 17:00   4 : 0            
Galdovo / Sisak    Frankopan    Topusko   07.09.2019 17:00   1 : 2            
NK Banovac / Glina    Banovac    Metalac   07.09.2019 17:00   2 : 1            
SPORTSKI PARK / Popovača    ŠNK “Moslavac”    BSK   07.09.2019 17:00   12 : 0            
NK DINAMO (O) / Osekovo    Dinamo (O)    Lekenik   08.09.2019 17:00   3 : 3            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Topusko     3 3 0 0 12 3 9 9      
2 Vatrogasac     3 3 0 0 8 0 8 9      
3 Banovac     3 3 0 0 10 4 6 9      
4 Frankopan     3 2 0 1 11 2 9 6      
5 Radnik     3 2 0 1 11 7 4 6      
6 TŠK-1932     3 2 0 1 11 7 4 6      
7 Libertas     3 2 0 1 7 3 4 6      
8 ŠNK “Moslavac”     3 1 1 1 15 4 11 4      
9 Lekenik     3 1 1 1 6 9 -3 4      
10 Metalac     3 1 0 2 6 5 1 3      
11 Sokol (L)     3 1 0 2 4 5 -1 3      
12 Voloder     3 1 0 2 4 10 -6 3      
13 Dinamo (O)     3 0 2 1 5 9 -4 2      
14 Mladost (R)     3 0 0 3 5 15 -10 0      
15 Hajduk     3 0 0 3 3 15 -12 0      
16 BSK     3 0 0 3 3 23 -20 0      
 

 

 

2. ŽNL 19/20 2019/2020
 
Kolo: 2
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Una Mladost Hrvatska Dubica    Una-Mladost    Zeleni Brijeg   08.09.2019 17:00   1 : 0            
NK Pešćenica / Pešćenica    Pešćenica    Croatia   08.09.2019 17:00   6 : 1            
NK METALAC / Međurić    Metalac    Sloga (H)   08.09.2019 17:00   5 : 0            
NK Jasenovac Jasenovac    Jasenovac    Sunjski   08.09.2019 17:00   1 : 6            
Zrnovo polje / Bročice    Strug    Slavonac   08.09.2019 17:00   3 : 1            
NK JELENGRAD / Gornja Jelenska    Jelengrad    Češko Selo   08.09.2019 17:00   3 : 4            
NK LOKOMOTIVA / Kutina    Lokomotiva    Sokol   08.09.2019 17:00   2 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Metalac     2 2 0 0 10 2 8 6      
2 Pešćenica     2 2 0 0 7 1 6 6      
3 Lokomotiva     2 2 0 0 7 4 3 6      
4 Strug     2 2 0 0 6 3 3 6      
5 Slavonac     2 1 0 1 11 3 8 3      
6 Sokol     2 1 0 1 10 3 7 3      
7 Sunjski     2 1 0 1 8 6 2 3      
8 Češko Selo     2 1 0 1 6 6 0 3      
9 Una-Mladost     2 1 0 1 4 5 -1 3      
10 Zeleni Brijeg     2 0 1 1 1 2 -1 1      
11 Croatia     2 0 1 1 2 7 -5 1      
12 Sloga (H)     2 0 0 2 0 6 -6 0      
13 Jelengrad     2 0 0 2 4 13 -9 0      
14 Jasenovac     2 0 0 2 1 16 -15 0      
 

 

 

3. ŽNL-SISAK 19/20 2019/2020
 
Kolo: 1
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK AŠK / Staro Praćno    AŠK    Mahovo   08.09.2019 17:00   9 : 0            
NK Gvozd / Gvozd    Gvozd    Posavina   08.09.2019 17:00   2 : 0            
NK Mladost G. / Greda    Mladost G.    Dinamo   08.09.2019 17:00   0 : 1            
NK Petrovec / Petrovec    Petrovec    PPG Rujevac   08.09.2019 17:00   3 : 4            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 AŠK     1 1 0 0 9 0 9 3      
2 Gvozd     1 1 0 0 2 0 2 3      
3 Dinamo     1 1 0 0 1 0 1 3      
4 PPG Rujevac     1 1 0 0 4 3 1 3      
5 Mladost G.     1 0 0 1 0 1 -1 0      
6 Petrovec     1 0 0 1 3 4 -1 0      
7 Posavina     1 0 0 1 0 2 -2 0      
8 Mahovo     1 0 0 1 0 9 -9 0      

 

 

Komentirajte