Naslovnica Sport Nogomet Rezultati županijskih nogometnih liga

Rezultati županijskih nogometnih liga

Donosimo rezultate županijskih nogometnih liga

1. ŽNL 19/20 2019/2020
 
Kolo: 5
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
Gradski stadion / Novska    Libertas    Radnik   21.09.2019 17:00   3 : 3            
Park Grofova / Topolovac    TŠK-1932    Mladost (R)   21.09.2019 17:00   7 : 0            
SC FRANJO ŠTURLAN / Gornja Gračenica    Voloder    Vatrogasac   22.09.2019 17:00   2 : 0            
Galdovo / Sisak    Frankopan    Sokol (L)   21.09.2019 17:00   3 : 0            
NK Banovac / Glina    Banovac    Hajduk   21.09.2019 17:00   6 : 1            
SPORTSKI PARK / Popovača    ŠNK “Moslavac”    Topusko   21.09.2019 17:00   2 : 3            
NK DINAMO (O) / Osekovo    Dinamo (O)    Metalac   22.09.2019 17:00   0 : 3            
NK Lekenik / Lekenik    Lekenik    BSK   21.09.2019 17:00   4 : 0            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Topusko     5 5 0 0 18 5 13 15      
2 Vatrogasac     5 4 0 1 12 3 9 12      
3 Banovac     5 4 0 1 16 8 8 12      
4 Libertas     5 3 1 1 15 7 8 10      
5 Lekenik     5 3 1 1 14 9 5 10      
6 Frankopan     5 3 0 2 18 7 11 9      
7 TŠK-1932     5 3 0 2 19 11 8 9      
8 Metalac     5 3 0 2 14 6 8 9      
9 Radnik     5 2 1 2 14 14 0 7      
10 Sokol (L)     5 2 0 3 10 11 -1 6      
11 Voloder     5 2 0 3 9 16 -7 6      
12 Dinamo (O)     5 1 2 2 10 13 -3 5      
13 ŠNK “Moslavac”     5 1 1 3 18 12 6 4      
14 Hajduk     5 1 0 4 9 25 -16 3      
15 Mladost (R)     5 0 0 5 6 27 -21 0      
16 BSK     5 0 0 5 4 32 -28 0      
 

 

2. ŽNL 19/20 2019/2020
 
Kolo: 4
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Una Mladost Hrvatska Dubica    Una-Mladost    Pešćenica   21.09.2019 15:30   1 : 1            
NK METALAC / Međurić    Metalac    Zeleni Brijeg   22.09.2019 16:30   4 : 0            
NK Jasenovac Jasenovac    Jasenovac    Croatia   22.09.2019 16:30   1 : 6            
Zrnovo polje / Bročice    Strug    Sloga (H)   22.09.2019 16:30   4 : 2            
NK JELENGRAD / Gornja Jelenska    Jelengrad    Sunjski   22.09.2019 16:30   8 : 0            
NK LOKOMOTIVA / Kutina    Lokomotiva    Slavonac   22.09.2019 16:30   1 : 3            
NK “Sokol” / Rajić    Sokol    Češko Selo   22.09.2019 16:30   2 : 0            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Metalac     4 4 0 0 20 5 15 12      
2 Slavonac     4 3 0 1 18 5 13 9      
3 Sokol     4 3 0 1 15 4 11 9      
4 Lokomotiva     4 3 0 1 9 7 2 9      
5 Strug     4 3 0 1 11 9 2 9      
6 Pešćenica     4 2 2 0 9 3 6 8      
7 Sunjski     4 2 0 2 12 15 -3 6      
8 Croatia     4 1 1 2 11 14 -3 4      
9 Una-Mladost     4 1 1 2 6 9 -3 4      
10 Češko Selo     4 1 0 3 6 9 -3 3      
11 Jelengrad     4 1 0 3 13 17 -4 3      
12 Sloga (H)     4 1 0 3 5 10 -5 3      
13 Zeleni Brijeg     4 0 2 2 2 7 -5 2      
14 Jasenovac     4 0 0 4 2 25 -23 0      
 

 

3. ŽNL-SISAK 19/20 2019/2020
 
Kolo: 3
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Gvozd / Gvozd    Gvozd    Mahovo   22.09.2019 16:30   4 : 4            
NK Mladost G. / Greda    Mladost G.    AŠK   22.09.2019 16:30   1 : 3            
NK Petrovec / Petrovec    Petrovec    Posavina   22.09.2019 16:30   2 : 7            
NK PPG / Rujevac    PPG Rujevac    Dinamo   21.09.2019 16:30   2 : 3            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Dinamo     3 3 0 0 13 2 11 9      
2 AŠK     3 2 1 0 14 3 11 7      
3 Posavina     3 2 0 1 13 4 9 6      
4 PPG Rujevac     3 2 0 1 10 6 4 6      
5 Gvozd     3 1 2 0 8 6 2 5      
6 Mahovo     3 0 1 2 4 17 -13 1      
7 Mladost G.     3 0 0 3 1 10 -9 0      
8 Petrovec     3 0 0 3 5 20 -15 0      
 

 

 

Komentirajte