Naslovnica Sport Nogomet Rezultati županijskih nogometnih liga

Rezultati županijskih nogometnih liga

Donosimo rezultate županijskih nogometnih liga. 

1. ŽNL 18/19 2018/2019
 
Kolo: 25
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Lekenik / Lekenik    Lekenik    Radnik   04.05.2019 17:00   1 : 3            
Gradski stadion / Novska    Libertas    Vatrogasac   04.05.2019 17:00   1 : 1            
NK Pešćenica / Pešćenica    Pešćenica    BSK   05.05.2019 17:00   3 : 1            
NK DINAMO (O) / Osekovo    Dinamo (O)    TŠK-1932   05.05.2019 17:00   1 : 1            
Galdovo / Sisak    Frankopan    Metalac   04.05.2019 17:00   1 : 0            
NK Banovac / Glina    Banovac    ŠNK “Moslavac”   05.05.2019 17:00   2 : 3            
NK VOLODER / Voloder    Voloder    Sloga   05.05.2019 17:00   0 : 2            
Tratinčica / Velika Ludina    Sokol (L)    Topusko   04.05.2019 17:00   2 : 3            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Sloga     25 18 3 4 59 28 31 57      
2 Vatrogasac     25 15 4 6 55 32 23 49      
3 Frankopan     26 14 3 9 45 40 5 45      
4 Libertas     25 14 2 9 74 33 41 44      
5 Topusko     25 13 4 8 62 61 1 43      
6 ŠNK “Moslavac”     26 13 3 10 58 40 18 42      
7 Voloder     25 13 2 10 58 45 13 41      
8 Lekenik     25 11 4 10 32 38 -6 37      
9 Sokol (L)     25 12 1 12 45 56 -11 37      
10 Radnik     25 10 5 10 62 50 12 35      
11 TŠK-1932     25 10 4 11 41 38 3 34      
12 Banovac     25 7 9 9 35 38 -3 30      
13 Metalac     25 8 2 15 34 46 -12 26      
14 Dinamo (O)     25 7 4 14 30 64 -34 25      
15 BSK     25 7 1 17 30 55 -25 22      
16 Pešćenica (-1)     25 3 1 21 25 81 -56 9      
 

 

2. ŽNL 18/19 2018/2019
 
Kolo: 22
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
Zrnovo polje / Bročice    Strug    Una-Mladost   05.05.2019 17:00   1 : 2            
NK Hajduk / Sela    Hajduk    Croatia   05.05.2019 17:00   :            
Linije / Lipovljani    Slavonac    Sunjski   05.05.2019 17:00   4 : 5            
Gradski stadion / Sisak    Zeleni Brijeg    Sokol   04.05.2019 17:00   1 : 6            
NK LOKOMOTIVA / Kutina    Lokomotiva    Češko Selo   05.05.2019 17:00   6 : 1            
NK JELENGRAD / Gornja Jelenska    Jelengrad    Podovi   05.05.2019 17:00   7 : 1            
ŠNK MLADOST / Repušnica    Mladost (R)    Metalac   04.05.2019 17:00   5 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Mladost (R)     22 19 1 2 68 20 48 58      
2 Sokol     22 13 2 7 70 34 36 41      
3 Jelengrad     22 10 6 6 69 48 21 36      
4 Podovi (-4)     22 11 3 8 50 41 9 32      
5 Hajduk     21 9 4 8 45 41 4 31      
6 Croatia     21 9 4 8 41 43 -2 31      
7 Češko Selo     22 9 3 10 35 39 -4 30      
8 Una-Mladost     22 8 5 9 44 45 -1 29      
9 Lokomotiva     22 9 2 11 42 45 -3 29      
10 Sunjski (-4)     22 7 7 8 43 47 -4 24      
11 Strug     22 6 6 10 38 47 -9 24      
12 Metalac     22 7 2 13 41 79 -38 23      
13 Slavonac     22 5 4 13 37 64 -27 19      
14 Zeleni Brijeg (-6)     22 3 7 12 28 58 -30 10      
 

 

3. ŽNL-SISAK 18/19 2018/2019
 
Kolo: 14
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
ŠRC Miroslav Matleković / Mahovo    Mahovo    Posavina   05.05.2019 17:00   1 : 0            
NK Sloga / Hrastovica    Sloga (H)    Mladost G.   05.05.2019 17:00   2 : 1            
NK AŠK / Staro Praćno    AŠK    Dinamo   05.05.2019 17:00   1 : 0            
NK PPG / Rujevac    PPG Rujevac    Gvozd   04.05.2019 17:00   3 : 4            
NK Petrovec / Petrovec    Petrovec    Mladost B.   05.05.2019 17:00   7 : 0            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Gvozd     14 10 1 3 46 29 17 31      
2 Sloga (H)     14 8 5 1 24 10 14 29      
3 Mahovo (-2)     14 9 3 2 36 17 19 28      
4 AŠK     14 8 3 3 29 13 16 27      
5 Posavina     14 8 2 4 32 15 17 26      
6 Mladost G.     14 5 2 7 29 27 2 17      
7 Dinamo     14 5 1 8 16 21 -5 16      
8 Petrovec     14 4 2 8 30 41 -11 14      
9 Mladost B.     14 3 1 10 18 45 -27 10      
10 PPG Rujevac (-2)     14 0 0 14 9 51 -42 -2      
 

 

 

Komentirajte