Naslovnica Sport Nogomet Rezultati Županijskih nogometnih liga

Rezultati Županijskih nogometnih liga

Donosimo rezultate 1. 2. i 3. županijske nogometne lige.

 

1. ŽNL 18/19 2018/2019
 
Kolo: 22
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Radnik / Majur    Radnik    Sloga   13.04.2019 16:30   1 : 3            
SPORTSKI PARK / Popovača    ŠNK “Moslavac”    Topusko   13.04.2019 16:30   4 : 1            
NK Metalac / Sisak    Metalac    Sokol (L)   13.04.2019 16:30   2 : 3            
Park Grofova / Topolovac    TŠK-1932    Voloder   13.04.2019 16:30   0 : 1            
NK BSK / Budaševo    BSK    Banovac   14.04.2019 16:30   1 : 1            
NK Vatrogasac / Husain    Vatrogasac    Frankopan   13.04.2019 16:30   3 : 0            
NK Lekenik / Lekenik    Lekenik    Dinamo (O)   13.04.2019 16:30   0 : 2            
Gradski stadion / Novska    Libertas    Pešćenica   13.04.2019 16:30   6 : 0            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Sloga     22 16 3 3 53 25 28 51      
2 Vatrogasac     22 13 3 6 48 31 17 42      
3 Libertas     22 13 1 8 69 29 40 40      
4 Frankopan     22 12 3 7 41 34 7 39      
5 Voloder     22 12 2 8 53 40 13 38      
6 Topusko     22 11 4 7 55 53 2 37      
7 Sokol (L)     22 11 1 10 41 49 -8 34      
8 ŠNK “Moslavac”     22 10 3 9 47 34 13 33      
9 Lekenik     22 9 4 9 24 31 -7 31      
10 Radnik     22 8 5 9 53 45 8 29      
11 Banovac     22 7 8 7 30 31 -1 29      
12 TŠK-1932     22 8 3 11 37 36 1 27      
13 Metalac     22 8 1 13 31 39 -8 25      
14 BSK     22 7 1 14 28 48 -20 22      
15 Dinamo (O)     22 6 3 13 27 59 -32 21      
16 Pešćenica (-1)     22 2 1 19 19 72 -53 6      
 

 

2. ŽNL 18/19 2018/2019
 
Kolo: 19
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Podovi / Dvor    Podovi    Strug   14.04.2019 16:30   5 : 1            
NK Češko Selo / Petrinja    Češko Selo    Metalac   14.04.2019 16:30   4 : 1            
NK “Sokol” / Rajić    Sokol    Mladost (R)   14.04.2019 16:30   2 : 4            
NK Sloga / Greda Sunjska    Sunjski    Jelengrad   14.04.2019 16:30   3 : 1            
NK Croatia Stara Subocka    Croatia    Lokomotiva   14.04.2019 16:30   0 : 3            
NK Una Mladost Hrvatska Dubica    Una-Mladost    Zeleni Brijeg   13.04.2019 16:30   5 : 2            
NK Hajduk / Sela    Hajduk    Slavonac   14.04.2019 16:30   1 : 3            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Mladost (R)     19 16 1 2 57 18 39 49      
2 Podovi     18 10 3 5 44 26 18 33      
3 Sokol     19 10 2 7 51 32 19 32      
4 Češko Selo     19 9 3 7 33 30 3 30      
5 Hajduk     19 9 2 8 39 35 4 29      
6 Jelengrad     18 7 6 5 57 41 16 27      
7 Lokomotiva     19 8 1 10 35 36 -1 25      
8 Una-Mladost     19 7 4 8 37 38 -1 25      
9 Croatia     19 7 4 8 37 42 -5 25      
10 Sunjski     18 6 5 7 35 37 -2 23      
11 Strug     18 6 5 7 29 32 -3 23      
12 Metalac     19 5 2 12 32 70 -38 17      
13 Slavonac     19 4 4 11 29 55 -26 16      
14 Zeleni Brijeg (-6)     19 3 6 10 25 48 -23 9      
 

 

 

3. ŽNL-SISAK 18/19 2018/2019
 
Kolo: 12
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
ŠRC Miroslav Matleković / Mahovo    Mahovo    Sloga (H)   14.04.2019 16:30   0 : 0            
NK AŠK / Staro Praćno    AŠK    Posavina   14.04.2019 16:30   2 : 2            
NK PPG / Rujevac    PPG Rujevac    Mladost G.   13.04.2019 16:30   1 : 5            
NK Petrovec / Petrovec    Petrovec    Dinamo   14.04.2019 16:30   2 : 0            
NK Mladost B / Bobovac    Mladost B.    Gvozd   14.04.2019 16:30   2 : 6            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Sloga (H)     12 7 5 0 22 7 15 26      
2 Gvozd     12 8 1 3 38 24 14 25      
3 Posavina     12 7 2 3 30 14 16 23      
4 Mahovo (-2)     12 7 3 2 32 17 15 22      
5 AŠK     12 6 3 3 26 13 13 21      
6 Mladost G.     12 5 2 5 28 23 5 17      
7 Dinamo     12 4 1 7 10 19 -9 13      
8 Petrovec     12 3 2 7 21 37 -16 11      
9 Mladost B.     12 3 1 8 18 35 -17 10      
10 PPG Rujevac (-2)     12 0 0 12 5 41 -36 -2      
 

 

 

 

 

Komentirajte