Naslovnica Sport Nogomet Rezultati županijskih nogometnih liga

Rezultati županijskih nogometnih liga

Donosimo rezultate županijskih nogometnih liga

1. ŽNL 18/19 2018/2019  
   
Kolo: 10  
   
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Radnik / Majur    Radnik    Lekenik   27.10.2018 15:00  

0 : 4

           
NK Vatrogasac / Husain    Vatrogasac    Libertas   28.10.2018 14:00  

2 : 1

           
NK BSK / Budaševo    BSK    Pešćenica   28.10.2018 14:00  

2 : 0

           
Park Grofova / Topolovac    TŠK-1932    Dinamo (O)   27.10.2018 15:00  

1 : 1

           
NK Metalac / Sisak    Metalac    Frankopan   27.10.2018 15:00  

1 : 3

           
SPORTSKI PARK / Popovača    ŠNK “Moslavac”    Banovac   27.10.2018 15:00  

4 : 0

           
NK Nacional / Stari Grabovac    Sloga    Voloder   28.10.2018 14:00  

4 : 1

           
NK Topusko / Topusko    Topusko    Sokol (L)   27.10.2018 15:00  

7 : 2

           
Tablica
 
Poz. Klub

OU

POB

NER

POR

POS

PRI

GR

Bod

     
1 Sloga    

10

8

1

1

28

13

15

25

     
2 Topusko    

10

6

1

3

29

24

5

19

     
3 Frankopan    

10

6

1

3

23

20

3

19

     
4 Vatrogasac    

10

6

1

3

21

18

3

19

     
5 Voloder    

10

6

0

4

22

20

2

18

     
6 Libertas    

10

5

1

4

33

15

18

16

     
7 Lekenik    

9

5

1

3

11

11

0

16

     
8 Radnik    

9

4

3

2

25

19

6

15

     
9 Sokol (L)    

10

5

0

5

22

25

-3

15

     
10 ŠNK “Moslavac”    

10

4

1

5

16

15

1

13

     
11 Metalac    

10

4

1

5

12

14

-2

13

     
12 TŠK-1932    

10

3

1

6

16

16

0

10

     
13 Banovac    

10

2

4

4

9

15

-6

10

     
14 BSK    

10

3

0

7

13

17

-4

9

     
15 Dinamo (O)    

10

2

2

6

11

24

-13

8

     
16 Pešćenica (-1)    

10

1

0

9

8

33

-25

2

     
2. ŽNL 18/19 2018/2019  
   
Kolo: 10  
   
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
Zrnovo polje / Bročice    Strug    Mladost (R)   28.10.2018 14:00  

1 : 2

           
NK JELENGRAD / Gornja Jelenska    Jelengrad    Metalac   28.10.2018 14:00  

17 : 0

           
NK LOKOMOTIVA / Kutina    Lokomotiva    Podovi   28.10.2018 14:00  

2 : 0

           
Gradski stadion / Sisak    Zeleni Brijeg    Češko Selo   28.10.2018 14:00  

2 : 1

           
Linije / Lipovljani    Slavonac    Sokol   28.10.2018 14:00  

1 : 8

           
NK Hajduk / Sela    Hajduk    Sunjski   28.10.2018 14:00  

1 : 1

           
NK Una Mladost Hrvatska Dubica    Una-Mladost    Croatia   27.10.2018 15:00  

1 : 3

           
   
Tablica
 
Poz. Klub

OU

POB

NER

POR

POS

PRI

GR

Bod

     
1 Mladost (R)    

10

8

1

1

26

5

21

25

     
2 Sokol    

10

7

1

2

35

15

20

22

     
3 Podovi    

10

6

2

2

27

16

11

20

     
4 Hajduk    

10

6

1

3

22

18

4

19

     
5 Lokomotiva    

10

6

0

4

19

12

7

18

     
6 Jelengrad    

10

3

4

3

38

24

14

13

     
7 Češko Selo    

9

4

1

4

13

15

-2

13

     
8 Croatia    

9

3

3

3

19

16

3

12

     
9 Sunjski    

10

3

3

4

22

20

2

12

     
10 Una-Mladost    

10

3

2

5

15

21

-6

11

     
11 Strug    

10

2

3

5

15

21

-6

9

     
12 Slavonac    

10

1

3

6

15

34

-19

6

     
13 Metalac    

10

1

1

8

12

47

-35

4

     
14 Zeleni Brijeg (-6)    

10

1

5

4

10

24

-14

2

     
3. ŽNL-SISAK 18/19 2018/2019  
   
Kolo: 9  
   
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
ŠRC Josip Brajković / Odra    Dinamo    Mahovo   27.10.2018 15:00  

1 : 4

 
NK Gvozd / Gvozd    Gvozd    Mladost G.   28.10.2018 14:00  

2 : 1

 
NK Mladost B / Bobovac    Mladost B.    Posavina   28.10.2018 14:00  

1 : 5

 
NK Petrovec / Petrovec    Petrovec    Sloga   28.10.2018 14:00  

1 : 1

 
NK PPG / Rujevac    PPG Rujevac    AŠK   27.10.2018 15:00  

1 : 4

 
Tablica
 
Poz. Klub

OU

POB

NER

POR

POS

PRI

GR

Bod

     
1 Sloga    

9

6

3

0

21

7

14

21

     
2 Mahovo (-2)    

9

7

1

1

29

11

18

20

     
3 Posavina    

9

6

1

2

22

8

14

19

     
4 AŠK    

9

6

0

3

23

10

13

18

     
5 Gvozd    

9

6

0

3

27

20

7

18

     
6 Mladost B.    

9

3

1

5

14

24

-10

10

     
7 Dinamo    

9

3

0

6

9

17

-8

9

     
8 Mladost G.    

9

2

2

5

14

18

-4

8

     
9 Petrovec    

9

1

2

6

13

29

-16

5

     
10 PPG Rujevac (-2)    

9

0

0

9

4

32

-28

-2

     
 
Komentirajte