Naslovnica Sport Nogomet Rezultati proteklog kola županijskih nogometnih liga

Rezultati proteklog kola županijskih nogometnih liga

Donosimo rezultate proteklog kola županijskih nogometnih liga:

1. ŽNL 19/20 2019/2020
 
Kolo: 6
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Radnik / Majur    Radnik    BSK   28.09.2019 16:00   8 : 0            
NK Metalac / Sisak    Metalac    Lekenik   28.09.2019 16:00   0 : 1            
NK Topusko / Topusko    Topusko    Dinamo (O)   28.09.2019 16:00   3 : 0            
NK Hajduk / Sela    Hajduk    ŠNK “Moslavac”   29.09.2019 16:00   1 : 3            
Tratinčica / Velika Ludina    Sokol (L)    Banovac   28.09.2019 16:00   2 : 4            
NK Vatrogasac / Husain    Vatrogasac    Frankopan   28.09.2019 16:00   1 : 2            
ŠNK MLADOST / Repušnica    Mladost (R)    Voloder   29.09.2019 16:00   0 : 8            
Gradski stadion / Novska    Libertas    TŠK-1932   28.09.2019 16:00   1 : 3            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Topusko     6 6 0 0 21 5 16 18      
2 Banovac     6 5 0 1 20 10 10 15      
3 Lekenik     6 4 1 1 15 9 6 13      
4 Frankopan     6 4 0 2 20 8 12 12      
5 TŠK-1932     6 4 0 2 22 12 10 12      
6 Vatrogasac     6 4 0 2 13 5 8 12      
7 Radnik     6 3 1 2 22 14 8 10      
8 Libertas     6 3 1 2 16 10 6 10      
9 Metalac     6 3 0 3 14 7 7 9      
10 Voloder     6 3 0 3 17 16 1 9      
11 ŠNK “Moslavac”     6 2 1 3 21 13 8 7      
12 Sokol (L)     6 2 0 4 12 15 -3 6      
13 Dinamo (O)     6 1 2 3 10 16 -6 5      
14 Hajduk     6 1 0 5 10 28 -18 3      
15 Mladost (R)     6 0 0 6 6 35 -29 0      
16 BSK     6 0 0 6 4 40 -36 0      
 

 

 

2. ŽNL 19/20 2019/2020
 
Kolo: 5
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Češko Selo / Petrinja    Češko Selo    Una-Mladost   29.09.2019 16:00   2 : 1            
Linije / Lipovljani    Slavonac    Sokol   29.09.2019 16:00   1 : 0            
NK Sloga / Greda Sunjska    Sunjski    Lokomotiva   29.09.2019 16:00   2 : 2            
NK Sloga / Hrastovica    Sloga (H)    Jelengrad   29.09.2019 16:00   3 : 3            
Zrnovo polje / Bročice    Strug    Croatia   29.09.2019 16:00   1 : 1            
Gradski stadion / Sisak    Zeleni Brijeg    Jasenovac   28.09.2019 17:00   8 : 0            
NK Pešćenica / Pešćenica    Pešćenica    Metalac   29.09.2019 16:00   8 : 3            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Slavonac     5 4 0 1 19 5 14 12      
2 Metalac     5 4 0 1 23 13 10 12      
3 Pešćenica     5 3 2 0 17 6 11 11      
4 Lokomotiva     5 3 1 1 11 9 2 10      
5 Strug     5 3 1 1 12 10 2 10      
6 Sokol     5 3 0 2 15 5 10 9      
7 Sunjski     5 2 1 2 14 17 -3 7      
8 Češko Selo     5 2 0 3 8 10 -2 6      
9 Zeleni Brijeg     5 1 2 2 10 7 3 5      
10 Croatia     5 1 2 2 12 15 -3 5      
11 Jelengrad     5 1 1 3 16 20 -4 4      
12 Una-Mladost     5 1 1 3 7 11 -4 4      
13 Sloga (H)     5 1 1 3 8 13 -5 4      
14 Jasenovac     5 0 0 5 2 33 -31 0      
 

 

3. ŽNL-SISAK 19/20 2019/2020
 
Kolo: 4
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
ŠRC Miroslav Matleković / Mahovo    Mahovo    Dinamo   29.09.2019 16:30   2 : 5            
NK Posavina / Preloščica    Posavina    PPG Rujevac   29.09.2019 16:30   4 : 1            
NK AŠK / Staro Praćno    AŠK    Petrovec   29.09.2019 16:30   4 : 0            
NK Gvozd / Gvozd    Gvozd    Mladost G.   29.09.2019 16:30   9 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Dinamo     4 4 0 0 18 4 14 12      
2 AŠK     4 3 1 0 18 3 15 10      
3 Posavina     4 3 0 1 17 5 12 9      
4 Gvozd     4 2 2 0 17 7 10 8      
5 PPG Rujevac     4 2 0 2 11 10 1 6      
6 Mahovo     4 0 1 3 6 22 -16 1      
7 Mladost G.     4 0 0 4 2 19 -17 0      
8 Petrovec     4 0 0 4 5 24 -19 0      
 

 

Komentirajte