Naslovnica Sport Nogomet Rezultati proteklog kola županijskih nogometnih liga

Rezultati proteklog kola županijskih nogometnih liga

Donosimo rezultate proteklog kola županijskih nogometnih liga:

1. ŽNL 19/20 2019/2020
 
Kolo: 8
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Radnik / Majur    Radnik    Metalac   12.10.2019 15:30   3 : 2            
NK Topusko / Topusko    Topusko    BSK   12.10.2019 15:30   8 : 2            
NK Hajduk / Sela    Hajduk    Lekenik   13.10.2019 15:30   1 : 7            
Tratinčica / Velika Ludina    Sokol (L)    Dinamo (O)   12.10.2019 15:30   0 : 1            
NK Vatrogasac / Husain    Vatrogasac    ŠNK “Moslavac”   12.10.2019 15:30   1 : 4            
ŠNK MLADOST / Repušnica    Mladost (R)    Banovac   13.10.2019 15:30   1 : 1            
Gradski stadion / Novska    Libertas    Frankopan   12.10.2019 15:30   2 : 0            
Park Grofova / Topolovac    TŠK-1932    Voloder   08.10.2019 16:00   6 : 0            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Topusko     8 7 0 1 30 10 20 21      
2 Banovac     8 6 1 1 26 11 15 19      
3 Lekenik     8 6 1 1 25 11 14 19      
4 TŠK-1932     8 5 1 2 33 17 16 16      
5 Libertas     8 5 1 2 20 11 9 16      
6 Frankopan     8 5 0 3 25 10 15 15      
7 Radnik     8 4 2 2 30 21 9 14      
8 ŠNK “Moslavac”     8 4 1 3 28 15 13 13      
9 Metalac     8 4 0 4 20 10 10 12      
10 Vatrogasac     8 4 0 4 14 14 0 12      
11 Dinamo (O)     8 3 2 3 14 17 -3 11      
12 Voloder     8 3 0 5 18 24 -6 9      
13 Sokol (L)     8 2 0 6 13 19 -6 6      
14 Hajduk     8 1 0 7 12 38 -26 3      
15 Mladost (R)     8 0 1 7 7 41 -34 1      
16 BSK     8 0 0 8 6 52 -46 0      
 

 

2. ŽNL 19/20 2019/2020
 
Kolo: 7
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
Linije / Lipovljani    Slavonac    Una-Mladost   13.10.2019 15:30   10 : 0            
NK Sloga / Greda Sunjska    Sunjski    Češko Selo   13.10.2019 15:30   1 : 1            
NK Sloga / Hrastovica    Sloga (H)    Sokol   13.10.2019 15:30   1 : 2            
NK Croatia Stara Subocka    Croatia    Lokomotiva   13.10.2019 15:30   4 : 0            
Gradski stadion / Sisak    Zeleni Brijeg    Jelengrad   12.10.2019 17:00   3 : 3            
NK Pešćenica / Pešćenica    Pešćenica    Strug   13.10.2019 15:30   3 : 2            
NK METALAC / Međurić    Metalac    Jasenovac   13.10.2019 15:30   13 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Metalac     7 6 0 1 41 14 27 18      
2 Slavonac     7 6 0 1 30 5 25 18      
3 Pešćenica     7 5 2 0 25 9 16 17      
4 Sokol     7 5 0 2 20 7 13 15      
5 Lokomotiva     7 4 1 2 14 14 0 13      
6 Strug     7 3 1 3 15 16 -1 10      
7 Zeleni Brijeg     7 2 3 2 16 11 5 9      
8 Jelengrad     7 2 2 3 24 25 -1 8      
9 Croatia     7 2 2 3 18 20 -2 8      
10 Sunjski     7 2 2 3 16 21 -5 8      
11 Češko Selo     7 2 1 4 9 12 -3 7      
12 Sloga (H)     7 1 1 5 10 18 -8 4      
13 Una-Mladost     7 1 1 5 7 26 -19 4      
14 Jasenovac     7 0 0 7 4 51 -47 0      
 

 

 

3. ŽNL-SISAK 19/20 2019/2020
 
Kolo: 6
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
ŠRC Miroslav Matleković / Mahovo    Mahovo    Posavina   13.10.2019 15:30   2 : 3            
NK AŠK / Staro Praćno    AŠK    Dinamo   13.10.2019 15:30   3 : 2            
NK Gvozd / Gvozd    Gvozd    PPG Rujevac   13.10.2019 15:30   5 : 1            
NK Mladost G. / Greda    Mladost G.    Petrovec   13.10.2019 15:30   2 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 AŠK     6 5 1 0 26 8 18 16      
2 Dinamo     6 5 0 1 23 7 16 15      
3 Posavina     6 4 0 2 20 10 10 12      
4 Gvozd     6 3 2 1 24 12 12 11      
5 PPG Rujevac     6 2 0 4 15 20 -5 6      
6 Mladost G.     6 2 0 4 6 21 -15 6      
7 Petrovec     6 1 0 5 10 28 -18 3      
8 Mahovo     6 0 1 5 9 27 -18 1      
 

 

 

Komentirajte