Naslovnica Sport Nogomet Rezultati proteklog kola županijskih nogometnih liga

Rezultati proteklog kola županijskih nogometnih liga

Donosimo rezultate proteklog kola županijskih nogometnih liga

1. ŽNL 19/20 2019/2020
 
Kolo: 7
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
Park Grofova / Topolovac    TŠK-1932    Radnik   05.10.2019 16:00   5 : 5            
SC FRANJO ŠTURLAN / Gornja Gračenica    Voloder    Libertas   06.10.2019 16:00   1 : 2            
Galdovo / Sisak    Frankopan    Mladost (R)   05.10.2019 16:00   5 : 0            
NK Banovac / Glina    Banovac    Vatrogasac   05.10.2019 16:00   5 : 0            
SPORTSKI PARK / Popovača    ŠNK “Moslavac”    Sokol (L)   05.10.2019 16:00   3 : 1            
NK DINAMO (O) / Osekovo    Dinamo (O)    Hajduk   06.10.2019 16:00   3 : 1            
NK Lekenik / Lekenik    Lekenik    Topusko   05.10.2019 16:00   3 : 1            
NK BSK / Budaševo    BSK    Metalac   06.10.2019 16:00   0 : 4            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Banovac     7 6 0 1 25 10 15 18      
2 Topusko     7 6 0 1 22 8 14 18      
3 Lekenik     7 5 1 1 18 10 8 16      
4 Frankopan     7 5 0 2 25 8 17 15      
5 TŠK-1932     7 4 1 2 27 17 10 13      
6 Libertas     7 4 1 2 18 11 7 13      
7 Metalac     7 4 0 3 18 7 11 12      
8 Vatrogasac     7 4 0 3 13 10 3 12      
9 Radnik     7 3 2 2 27 19 8 11      
10 ŠNK “Moslavac”     7 3 1 3 24 14 10 10      
11 Voloder     7 3 0 4 18 18 0 9      
12 Dinamo (O)     7 2 2 3 13 17 -4 8      
13 Sokol (L)     7 2 0 5 13 18 -5 6      
14 Hajduk     7 1 0 6 11 31 -20 3      
15 Mladost (R)     7 0 0 7 6 40 -34 0      
16 BSK     7 0 0 7 4 44 -40 0      
 

 

 

2. ŽNL 19/20 2019/2020
 
Kolo: 6
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Una Mladost Hrvatska Dubica    Una-Mladost    Metalac   05.10.2019 16:00   0 : 5            
NK Jasenovac Jasenovac    Jasenovac    Pešćenica   06.10.2019 16:00   1 : 5            
Zrnovo polje / Bročice    Strug    Zeleni Brijeg   06.10.2019 16:00   1 : 3            
NK JELENGRAD / Gornja Jelenska    Jelengrad    Croatia   06.10.2019 16:00   5 : 2            
NK LOKOMOTIVA / Kutina    Lokomotiva    Sloga (H)   06.10.2019 16:00   3 : 1            
NK “Sokol” / Rajić    Sokol    Sunjski   06.10.2019 16:00   3 : 1            
NK Češko Selo / Petrinja    Češko Selo    Slavonac   06.10.2019 16:00   0 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Metalac     6 5 0 1 28 13 15 15      
2 Slavonac     6 5 0 1 20 5 15 15      
3 Pešćenica     6 4 2 0 22 7 15 14      
4 Lokomotiva     6 4 1 1 14 10 4 13      
5 Sokol     6 4 0 2 18 6 12 12      
6 Strug     6 3 1 2 13 13 0 10      
7 Zeleni Brijeg     6 2 2 2 13 8 5 8      
8 Jelengrad     6 2 1 3 21 22 -1 7      
9 Sunjski     6 2 1 3 15 20 -5 7      
10 Češko Selo     6 2 0 4 8 11 -3 6      
11 Croatia     6 1 2 3 14 20 -6 5      
12 Sloga (H)     6 1 1 4 9 16 -7 4      
13 Una-Mladost     6 1 1 4 7 16 -9 4      
14 Jasenovac     6 0 0 6 3 38 -35 0      
 

 

3. ŽNL-SISAK 19/20 2019/2020
 
Kolo: 5
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Mladost G. / Greda    Mladost G.    Mahovo   06.10.2019 16:00   2 : 1            
NK Petrovec / Petrovec    Petrovec    Gvozd   06.10.2019 16:00   4 : 2            
NK PPG / Rujevac    PPG Rujevac    AŠK   05.10.2019 16:00   3 : 5            
ŠRC Josip Brajković / Odra    Dinamo    Posavina   06.10.2019 16:00   3 : 0            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Dinamo     5 5 0 0 21 4 17 15      
2 AŠK     5 4 1 0 23 6 17 13      
3 Posavina     5 3 0 2 17 8 9 9      
4 Gvozd     5 2 2 1 19 11 8 8      
5 PPG Rujevac     5 2 0 3 14 15 -1 6      
6 Mladost G.     5 1 0 4 4 20 -16 3      
7 Petrovec     5 1 0 4 9 26 -17 3      
8 Mahovo     5 0 1 4 7 24 -17 1      
 

 

Komentirajte