Naslovnica Sport Nogomet Rezultati proteklog kola 1. i 2. Županijske nogometne lige

Rezultati proteklog kola 1. i 2. Županijske nogometne lige

Donosimo rezultate proteklog kola 1. i 2. Županijske nogometne lige:

1. ŽNL 19/20 2019/2020
 
Kolo: 11
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
Galdovo / Sisak   Frankopan   Radnik   02.11.2019 14:00   1 : 3            
NK Banovac / Glina   Banovac  Voloder   02.11.2019 13:00   2 : 0            
SPORTSKI PARK / Popovača ŠNK “Moslavac”    TŠK-1932   02.11.2019 14:00   2 : 1            
NK DINAMO (O) / Osekovo  Dinamo (O)    Libertas   03.11.2019 14:00   3 : 3            
NK Lekenik / Lekenik   Lekenik    Mladost (R)   02.11.2019 14:00   5 : 0            
NK BSK / Budaševo  BSK    Vatrogasac   03.11.2019 14:00   1 : 3            
NK Metalac / Sisak   Metalac    Sokol (L)   02.11.2019 14:00   1 : 1            
NK Topusko / Topusko   Topusko    Hajduk   02.11.2019 14:00   8 : 2            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Lekenik     11 9 1 1 36 11 25 28      
2 Banovac   11 9 1 1 32 11 21 28      
3 Topusko     11 9 0 2 43 16 27 27      
4 ŠNK “Moslavac” 11 6 2 3 34 18 16 20      
5 Radnik     11 6 2 3 36 25 11 20      
6 Metalac  11 6 1 4 31 13 18 19      
7 Frankopan 11 6 1 4 30 13 17 19      
8 Libertas     11 5 3 3 25 17 8 18      
9 Vatrogasac     11 6 0 5 20 17 3 18      
10 TŠK-1932 11 5 1 5 34 26 8 16      
11 Dinamo(O) 11 3 3 5 17 27 -10 12      
12 Voloder  11 3 1 7 18 29 -11 10      
13 Sokol (L) 11 2 2 7 15 25 -10 8      
14 Mladost(R) 11 1 1 9 11 48 -37 4      
15 BSK  11 1 1 9 10 57 -47 4      
16 Hajduk     11 1 0 10 15 54 -39 3      
 

 

2. ŽNL 19/20 2019/2020
 
Kolo: 10
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Una Mladost Hrvatska Dubica Una-Mladost Strug   02.11.2019 14:00   1 : 3            
NK JELENGRAD / Gornja Jelenska Jelengrad Jasenovac   03.11.2019 14:00   8 : 1            
NK LOKOMOTIVA / Kutina Lokomotiva Metalac   03.11.2019 14:00   3 : 2            
NK “Sokol” / Rajić Sokol Pešćenica   03.11.2019 14:00   1 : 3            
NK Češko Selo / Petrinja Češko Selo Zeleni Brijeg   03.11.2019 14:00   2 : 3            
Linije / Lipovljani    Slavonac Croatia   03.11.2019 14:00   2 : 1            
NK Sloga / Greda Sunjska    Sunjsk Sloga (H)   03.11.2019 14:00   5 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Slavonac 10 8 0 2 37 11 26 24      
2 Pešćenica 10 7 2 1 32 13 19 23      
3 Metalac  10 7 1 2 53 22 31 22      
4 Zeleni Brijeg 10 5 3 2 25 13 12 18      
5 Sokol  10 6 0 4 25 15 10 18      
6 Strug     10 5 2 3 25 22 3 17      
7 Sunjski     10 5 2 3 27 24 3 17      
8 Lokomotiva 10 5 1 4 17 21 -4 16      
9 Jelengrad 10 4 2 4 37 34 3 14      
10 Croatia     10 3 2 5 25 26 -1 11      
11 Češko Selo 10 2 2 6 13 22 -9 8      
12 Sloga (H) 10 1 2 7 15 28 -13 5      
13 Una-Mlados  10 1 2 7 9 33 -24 5      
14 Jasenovac 10 0 1 9 8 64 -56 1      
 

 

 

Komentirajte