Naslovnica Sport Košarka Rezultati košarkaša Siska

Rezultati košarkaša Siska

Seniori Košarkaškog kluba SIsak upisali su poraz u dramatičnoj završnici u Ogulinu rezultatom 68:73, iako su nakon 20 minuta susreta imali prednost od 12 poena. Seniorsku momčad su predvodili Boško DImić (23 p), Ivan Vanić (11 p) i Domagoj Vasiljević (11 p).

Juniori su upisali i četvrtu pobjedu u sklopu 2. MJHRLC – skupina Zapad te time zadržali prvo mjesto prvenstvene ljestvice i stopostotan učinak. Na domaćem parketu svladali su sastav Podsuseda rezultatom 80:63. Juniore su predvodili Admir Japić (24 p), Marko Kolenc (23 p) i Borna Lovreković (9 p).

Kadeti su ugostili zagrebačku Cibonu, jednu od najboljih momčadi u državi, te upisali poraz rezultatom 51:80. Susret je odlučen krajem treće četvrtine kada je Cibona serijom 15:0 riješila pitanje pobjednika. U solidnoj predstavi istaknuli su se Edi Petrović (13 p), Matija Ivanetić (13 p), Josip Probst (10 p) i Alan Suljanović (9 p).

Dječaci U-12 su u Prvenstvu sportskih škola svladali sastav Sesveta rezultatom 26:20. Odličnim igrama istaknuli su se Lovro Perković (12 p) i Luka Mandić (6 p).

Djevojčice U-12 nastupile su na Međunarodnom GIRLS U-12 SISAK ’15 turniru koji je u OŠ Braća Ribar organizirao Košarkaški klub Sisak. U prvom susretu izgubile su od Lovrekica iz Petrinje rezultatom 13:87, dok su u drugom susretu svladale sastav Lidera (Gradiška, BIH) rezultatom 36:13 te tako osvojile drugo mjesto na turniru.