Naslovnica Sport Nogomet Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Donosimo rezultate 1. i 2. Županijske nogometne lige

1. ŽNL 18/19 2018/2019  
   
Kolo: 11  
   
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
Tratinčica / Velika Ludina    Sokol (L)    Radnik   03.11.2018 14:00  

1 : 6

           
NK VOLODER / Voloder    Voloder    Topusko   04.11.2018 14:00  

5 : 0

           
NK Banovac / Glina    Banovac    Sloga   03.11.2018 14:00  

2 : 1

           
Galdovo / Sisak    Frankopan    ŠNK “Moslavac”   03.11.2018 14:00  

1 : 1

           
NK DINAMO (O) / Osekovo    Dinamo (O)    Metalac   04.11.2018 14:00  

0 : 3

           
NK Pešćenica / Pešćenica    Pešćenica    TŠK-1932   04.11.2018 14:00  

1 : 2

           
Gradski stadion / Novska    Libertas    BSK   03.11.2018 14:00  

3 : 1

           
NK Lekenik / Lekenik    Lekenik    Vatrogasac   03.11.2018 14:00  

2 : 0

           
   
Tablica
 
Poz. Klub

OU

POB

NER

POR

POS

PRI

GR

Bod

     
1 Sloga    

11

8

1

2

29

15

14

25

     
2 Lekenik    

11

7

1

3

17

11

6

22

     
3 Voloder    

11

7

0

4

27

20

7

21

     
4 Frankopan    

11

6

2

3

24

21

3

20

     
5 Libertas    

11

6

1

4

36

16

20

19

     
6 Vatrogasac    

11

6

1

4

21

20

1

19

     
7 Topusko    

11

6

1

4

29

29

0

19

     
8 Radnik    

11

5

3

3

31

24

7

18

     
9 Metalac    

11

5

1

5

15

14

1

16

     
10 Sokol (L)    

11

5

0

6

23

31

-8

15

     
11 ŠNK “Moslavac”    

11

4

2

5

17

16

1

14

     
12 TŠK-1932    

11

4

1

6

18

17

1

13

     
13 Banovac    

11

3

4

4

11

16

-5

13

     
14 BSK    

11

3

0

8

14

20

-6

9

     
15 Dinamo (O)    

11

2

2

7

11

27

-16

8

     
16 Pešćenica (-1)    

11

1

0

10

9

35

-26

2

     
2. ŽNL 18/19 2018/2019  
   
Kolo: 11  
   
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat  
NK Croatia Stara Subocka    Croatia    Strug   04.11.2018 14:00  

3 : 2

 
NK Sloga / Greda Sunjska    Sunjski    Una-Mladost   04.11.2018 14:00  

3 : 1

 
NK “Sokol” / Rajić    Sokol    Hajduk   04.11.2018 14:00  

3 : 2

 
NK Češko Selo / Petrinja    Češko Selo    Slavonac   04.11.2018 14:00  

3 : 1

 
NK Podovi / Dvor    Podovi    Zeleni Brijeg   04.11.2018 14:00  

0 : 0

 
NK METALAC / Međurić    Metalac    Lokomotiva   04.11.2018 14:00  

2 : 0

 
ŠNK MLADOST / Repušnica    Mladost (R)    Jelengrad   03.11.2018 14:00  

5 : 1

 
Tablica
 
Poz. Klub

OU

POB

NER

POR

POS

PRI

GR

Bod

     
1 Mladost (R)    

11

9

1

1

31

6

25

28

     
2 Sokol    

11

8

1

2

38

17

21

25

     
3 Podovi    

11

6

3

2

27

16

11

21

     
4 Hajduk    

11

6

1

4

24

21

3

19

     
5 Lokomotiva    

11

6

0

5

19

14

5

18

     
6 Češko Selo    

10

5

1

4

16

16

0

16

     
7 Croatia    

10

4

3

3

22

18

4

15

     
8 Sunjski    

11

4

3

4

25

21

4

15

     
9 Jelengrad    

11

3

4

4

39

29

10

13

     
10 Una-Mladost    

11

3

2

6

16

24

-8

11

     
11 Strug    

11

2

3

6

17

24

-7

9

     
12 Metalac    

11

2

1

8

14

47

-33

7

     
13 Slavonac    

11

1

3

7

16

37

-21

6

     
14 Zeleni Brijeg (-6)    

11

1

6

4

10

24

-14

3

     
Komentirajte