Naslovnica Sport Nogomet Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Donosimo rezultate najnovijih kola 1. i 2. Županijske nogometne lige:

1. ŽNL 18/19 2018/2019
 
Kolo: 20
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Radnik / Majur    Radnik    ŠNK “Moslavac”   30.03.2019 15:00   1 : 3            
NK Metalac / Sisak    Metalac    Sloga   30.03.2019 15:00   0 : 2            
Park Grofova / Topolovac    TŠK-1932    Topusko   30.03.2019 15:00   1 : 2            
NK BSK / Budaševo    BSK    Sokol (L)   31.03.2019 16:00   0 : 3            
NK Vatrogasac / Husain    Vatrogasac    Voloder   30.03.2019 15:00   3 : 2            
NK Lekenik / Lekenik    Lekenik    Banovac   30.03.2019 15:00   0 : 0            
Gradski stadion / Novska    Libertas    Frankopan   30.03.2019 15:00   2 : 1            
NK Pešćenica / Pešćenica    Pešćenica    Dinamo (O)   31.03.2019 16:00   1 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Sloga     20 14 3 3 48 23 25 45      
2 Vatrogasac     20 12 3 5 44 29 15 39      
3 Libertas     20 12 1 7 62 26 36 37      
4 Frankopan     20 11 3 6 39 31 8 36      
5 Topusko     20 10 4 6 50 49 1 34      
6 Voloder     20 10 2 8 48 40 8 32      
7 Lekenik     20 9 4 7 24 27 -3 31      
8 Sokol (L)     20 10 1 9 37 44 -7 31      
9 ŠNK “Moslavac”     20 9 3 8 42 31 11 30      
10 Radnik     20 7 5 8 48 41 7 26      
11 Banovac     20 6 7 7 27 29 -2 25      
12 Metalac     20 8 1 11 29 32 -3 25      
13 TŠK-1932     20 7 3 10 34 34 0 24      
14 BSK     20 7 0 13 27 43 -16 21      
15 Dinamo (O)     20 4 3 13 22 58 -36 15      
16 Pešćenica (-1)     20 2 1 17 18 62 -44 6      
 

 

 

2. ŽNL 18/19 2018/2019
 
Kolo: 17
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Češko Selo / Petrinja    Češko Selo    Strug   31.03.2019 16:00   2 : 0            
NK “Sokol” / Rajić    Sokol    Podovi   31.03.2019 16:00   :            
NK Sloga / Greda Sunjska    Sunjski    Metalac   31.03.2019 16:00   5 : 1            
NK Croatia Stara Subocka    Croatia    Mladost (R)   31.03.2019 16:00   2 : 3            
NK Una Mladost Hrvatska Dubica    Una-Mladost    Jelengrad   30.03.2019 15:00   3 : 4            
NK Hajduk / Sela    Hajduk    Lokomotiva   31.03.2019 16:00   4 : 2            
Linije / Lipovljani    Slavonac    Zeleni Brijeg   31.03.2019 16:00   2 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Mladost (R)     17 14 1 2 50 16 34 43      
2 Podovi     16 9 3 4 41 23 18 30      
3 Sokol     16 9 2 5 44 24 20 29      
4 Češko Selo     17 8 3 6 29 26 3 27      
5 Hajduk     17 8 2 7 36 31 5 26      
6 Croatia     17 7 4 6 35 34 1 25      
7 Jelengrad     17 6 6 5 52 39 13 24      
8 Sunjski     17 6 5 6 35 34 1 23      
9 Lokomotiva     17 7 1 9 31 31 0 22      
10 Strug     17 5 5 7 28 32 -4 20      
11 Una-Mladost     17 5 4 8 27 35 -8 19      
12 Metalac     17 4 2 11 27 64 -37 14      
13 Slavonac     17 3 4 10 26 53 -27 13      
14 Zeleni Brijeg (-6)     17 3 6 8 22 41 -19 9      
 

 

 

Komentirajte